بازی Ori and the Will of the Wisps

آمار مخاطبان بازی Ori and the Will of the Wisps از مرز ۲.۸ میلیون نفر عبور کرد

آواتار تیم خبری دنیای بازی توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۸ آبان ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

اکانت رسمی بازی Ori and the Will of the Wisps اخیرا اطلاعاتی از ساعات گیم‌|لی این عنوان و آمار مخاطبان آن منتشر کرده‌است. تا کنون بیش از ۲.۸ میلیون نفر این عنوان را تجربه کرده‌اند و هفت هزار و نهصد نفر بدون حتی یک بار شکست این بازی را به اتمام رسانده‌اند. با دنیای بازی همراه باشید.

تازه‌ترین ساخته Moon Studios، بازی Ori and the Will of the Wisps به عنوان یکی از برترین عناوین منتشر شده در سال جاری شناخته می‌شود. این بازی از بدو عرضه تا کنون توانسته مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. در ماه ژوئن بود که آمار مخاطبان بازی از ۲ میلیون نفر عبور کرد. مخاطبان مجموعا تا کنون بیش از ۲۲.۶ میلیون ساعت به تجربه این عنوان پرداخته‌اند.

۵۱۶ هزار نفر این بازی را به اتمام رسانده‌اند که در این بین، ۵۶ هزار نفر این کار را روی درجه سختی Hard انجام داده‌اند. ده هزار مخاطبان بازی را در کم‌تر از ۴ ساعت به پایان رسانده‌اند و هفت هزار و نهصد نفر بدون ختی یک بار مردن بازی را تمام کرده‌اند.

Ori and the Will of the Wisps هم‌اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ در دسترس است. آپدیت نسل نهمی این بازی برای کنسول‌های Xbox Series X و Xbox Series S منتشر شده که به مخاطبان امکان تجربه بازی روی دو حالت ۴K و ۱۲۰ فریم یا ۶K و ۶۰ فریم بر ثانیه را می‌دهد.

جزئیات بروزرسانی نسل بعد بازی Ori and the Will of the Wisps منتشر شد

بروزرسانی بزرگی برای ارتقا بازی Ori and the Will of the Wisps به نسل بعدی در ۲۰ آبان ( ۱۰ نوامبر) با عرضه‌ی ایکس باکس سری ایکس/ اس منتشر خواهد شد.

استودیو Moon سازنده‌ی بازی Ori ، جزئیات بروزرسانی های نسخه‌ی نسل بعدی بازی را منتشر کرد. بازیکنان ایکس‌ باکس سری ایکس/ اس می‌توانند افزایش عملکرد قابل توجهی را انتظار داشته باشند. به علاوه، تیم سازنده مدتی را صرف کار بر روی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی کرده است تا پیشرفت‌های جدیدی را نیز در این پلتفرم به بازیکنان ارائه دهد.

بازی Ori and the Will of the Wisps

در اوایل، قسمت بعدی Ori چند مشکل فنی کوچک داشت، اما بیشتر آنها تاکنون رفع شد‌ه‌اند. بعد از رفع این ایرادات، تیم سازنده تمرکز خود را بر زیبا کردن هرچه بیشتر این بازی گذاشت. نسخه‌ی ایکس باکس سری ایکس بازی از وضوح تصویر ۴KHDR پشتیبانی می‌کند و روی نرخ ۱۲۰ فریم در ثانیه قفل شده است. البته این نسخه دارای بارگذاری سریعتری نیز است.

در سری S، بازیکنان می‌توانند از بازی روی نرخ روان ۱۲۰ فریم در ثانیه و وضوح تصویر با ۱۰۸۰p لذت ببرند. همچنین اگر بخواهید می‌توانید نرخ فریم را به ۶۰ فریم بر ثانیه کاهش دهید و در عوض وضوح تصویر را به ۴K افزایش دهید. به غیر از این ویژگی‌ها، هر دو کنسول اساساً از یک نسخه‌ی بروز شده برخوردار هستند.

البته محتوی بروزرسانی به اینجا ختم نمی‌شود. استودیوی Moon همچنین زمان قابل توجهی را صرف بهبود نسخه‌های دیگر بازی کرده است. جزئیات کامل این بروزرسانی را می‌توانید در سایت استودیوی سازنده‌ی مشاهده کنید.

بازی Ori and the Will of Wisps هم‌اکنون روی رایانه‌ی‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس‌ وان و نینتندو سوییچ در دسترس است و در در ۲۰ آبان ( ۱۰ نوامبر) برای کنسول‌های ایکس‌ باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.

بهینه‌سازی جدید Ori and the Will of the Wisps با تغییراتی بزرگ منتشر شد

بهینه‌سازی جدید Ori and the Will of the Wisps با هدف بهبود عملکرد‌های بازی، سرعت بارگذاری نقشه و موارد جدید عرضه شد. با دنیای بازی همراه باشید.

مدت کوتاهی است که بازی Ori and the Will of the Wisps برای دو پلتفرم بزرگ مایکروسافت، یعنی رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان عرضه شده است. حال شرکت مایکروسافت تصمیم گرفته تا در این مدت کوتاه با عرضه یک بهینه‌سازی جدید برای این عنوان، عملکرد آن را بهبود ببخشند. یکی از بزرگ‌ترین تغییرات این بازی، سرعت بارگذاری نقشه و محیط‌های بازی است. مشکلات دیگری که برای بازیکنان دردسرساز شده بود نیز در این بهینه‌سازی برطرف شد. مشکلاتی از قبیل: اچیومنت‌ها، کرش کردن ناگهانی بازی و عدم بارگذاری فایل اصلی و مشکلات مربوط به کنترل در این بازی از بین رفته‌اند.

جدا از بهبود برخی مشکلات، موارد جدیدی همچون مقایس گذاری وضوح تصاویر، تنظیم ویبره و لرزش کنترل و حتی قابلیت اختصاصی تنظیمات تمام صفحه در این بازی اضافه شده است. همچنین از این پس قابلیت HUD را می‌توانید از این پس به طور کامل مخفی کرده یا برای استفاده داینامیکی از این قابلیت، آن را تنظیم کنید. همچنین می‌توانید از Opher قابلیت separate را درون بازی خریداری کرده تا قابلیت Fast travel را برای شخصیت اصلی آزاد کنید.

لیست کامل تغییرات این بازی که توسط استودیوی مون منتشر شده را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

لیست بهبودها

 • بهبود عملکرد
 • بهبود زمان بارگذاری نقشه
 • بهبود بارگذاری اجسام و منابع
 • درصورتی که آخرین بار نقطه‌ای از نقشه را بزرگ‌نمایی کردید، در استفاده بعدی از نقشه همنجا نمایش داده می‌شود
 • برطرف شدن مشکل صدای اذیت‌کننده
 • برطرف شدن باگ‌های اچیومنت‌ها
 • حل مشکل ناپدید شدن شخصیت‌ها در زبان‌های آسیایی
 • برطرف شدن مشکل کارنکردن دکمه‌های کنترل
 • حل مشکل کرش کردن و ثابت شدن صفحه آغازین بازی
 • حل مشکل گیر کردن بازیکن پشت درهای بسته بعد از Respawn
 • حل مشکل سیاه شدن صفحه در لحظاتی خاص
 • برطرف شدن مشکلاتی از قبیل جمع‌آوری برخی آیتم‌ها بازی
 • برطرف شدن بسیاری از مشکلات جزئی
 • معرفی قابلیت مخفی سازی HUD، در کنار داینامیک سازی این قابلیت
 • اضافه شدن چندین انتخاب برای گزینه تمام صفحه
 • اضافه شدن مقایس گذاری وضوح تصویری
 • اضافه شدن مقایس گذاری Motion Blur
 • معرفی قابلیت وضوح لرزش کنترل
 • Fast Travel در بازی با خرید ارتقاء separate برای شخصیت اصلی بازی

جزئیات برطرف شدن اچیومنت‌ها

 • اچیومنت‌های Healthy و Powerful به‌صورت خودکار، زمانی به‌دست می‌آیند که پوشه ذخیره‌ خود را بارگذاری کنید که همه نکات مربوط به دریافت آن‌ها را از قبل رعایت کرده باشید.
 • اچیومنت‌های Destiny ،Hardcore Fan، Shardless ،Lightless ،Look at the Time و Immortal هنگام بارگذاری پوشه ذخیره‌ای به‌دست می‌آید که بازیکنان تمام مراحل را با رعایت نکات مربوط به دریافت اچیومنت‌ها به‌پایان رسانده باشند و برای بار دیگر بخش آخر بازی را تا دریافت تمام اچیومنت‌های ذکر شده، تماشا کرده باشند.

بازی Ori and the Will of the Wisps هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

نظرات خود را پیرامون بهینه‌سازی جدید Ori and the Will of the Wisps را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “آمار مخاطبان بازی Ori and the Will of the Wisps از مرز ۲.۸ میلیون نفر عبور کرد”

 1. من اپدیت کردم این بزرگوارو،۵ گیگ بود پچ اپدیتش،،خود بازی ۹ گیگ بود ،اینجا پچش ۵ گیگ،،،اگه بهتره بشه مشکل نداره باید اپدیت شه،،فکر کنم بزرگترین اپگریدش باشه،،بعدا زیر یک گیگ میاد ،،

  ۰ ۰
  1. بله بزرگترین آپدیتی هست که منتشر شده برای این بازی.
   در هر صورت خیلی بهینه سازی بزرگی انجام شده و امیدوارم با این پچ، تجربه بازی عمیقا قشنگ‌تر هم بشه

   ۱ ۰