بازی جدید استودیو Moon

بازی جدید سازندگان Ori یک اثر اکشن نقش آفرینی است

توسط میلاد شجری در ۲ دی ۱۳۹۸ , ۲۰:۵۱

طبق یک آگهی استخدام، بازی جدید سازندگان Ori یعنی استودیو من یک اثر در سبک اکشن نقش آفرینی خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

اعضای استودیو مون (Moon Studios) در حال حاضر سخت در تلاش هستند تا توسعه بازی بسیار موردانتظار خود در سبک مترویدوانیا یعنی Ori and the Will of the Wisps را به اتمام برسانند. به نظر می‌رسد که این استودیو در حال کار روی یک بازی جدید است که البته این به معنی یک عنوان دیگر از سری Ori نیست. در واقع، پروژه بعدی استودیو قرار است بسیار متفاوت از ساخته‌های قبلی باشد.

استودیو مون در جدیدترین اخبار بازی، یک آگهی استخدام برای به خدمت گرفتن یک طراح ارشد منتشر کرده که طبق این آگهی، برای کار روی پروژه بعدی که یک اثر اکشن نقش آفرینی (ARPG) است، به کار گرفته خواهد شد. در این آگهی استخدام آمده است؛

بعد از تعریف دوباره سبک مترویدوانیا با سری بازی‌های Ori، هدف بعدی استودیو مون، ایجاد انقلابی در سبک اکشن نقش آفرینی (ARPG) است. استودیو به دنبال افرادی است که در تمام طول عمر خود به انجام و مطالعه بازی‌های اکشن نقش آفرینی پرداخته‌اند و عاشق تمامی بازی‌های سری Diablo، Zelda، Dark Souls و دیگر بازی‌های این سبک باشند. پروژه بعدی استودیو یک اثر اکشن نقش آفرینی است که قصد نوآوری دارد و می‌خواهد فراتر از تمامی چیز‌هایی که این سبک تاکنون به بازیکنان ارائه کرده، قدم بردارد.

استودیو مون تاکنون روی دو بازی Ori and the Blind Forest و Ori and the Will of the Wisps کار کرده است. بازی Ori and the Blind Forest روی پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر در دسترس قرار دارد. این بازی توسط وبسایت دنیای بازی نقد شده است. بازی Ori and the Will of the Wisps نیز قرار است در تاریخ ۲۱ اسفند‌ماه (۱۱ مارس ۲۰۲۰) برای کامپیوتر و ایکس‌باکس وان عرضه شود.

در پایان، خوشحال می‌شویم که نظر خود را درباره بازی جدید سازندگان Ori با کاربران وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: