Creative Assembly نام تجاری Total War Saga: Troy را به ثبت رساند

توسط سید مسعود کاظمی در ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ , ۲۰:۴۵

اینطور به نظر می‌رسد که Creative Assembly بخاطر Total War Saga جدید قرار است به زمانی خیلی دور برگردد. با در نظر داشت ثبتِ نام تجاری بازی جدید مجموعه Total War Saga، قرار است این بار سَری به شهر باستانی تروی (Troy) بزنیم. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، با دنیای‌بازی همراه باشید.

چند مدتی پیش یکی از اعضای انجمن ردیت در پیج رسمی بازی Total War در Reddit لینکی را به انتشار گذاشت که در آن شاهد ثبت یک اثر تجاری، در دفتر ثبت حق نشر بریتانیا به تاریخ ۱ مرداد ماه سال ۱۳۹۸ بودیم. در این حق نشر بجز اسم بازی یعنی Total War Saga: Troy، حق انتشار این اثر بصورت دیجیتالی و فزیکی به همراه اطلاعاتی اندک از بازی نیز ذکر شده است.

درحالیکه بازی قبلی Total War Saga، یعنی Thrones of Britannia بخاطر تنظمیات سخت و پیچیده‌اش بازیِ مبهم و گنگی را ارائه داد، ولی حالا که در بازی جدید اسم Troy به چشم می‌خورد، به احتمال فراوان داستان بازی روایت‎گر جنگ مشهور تروجان خواهد بود.

از آنجایی که این بازی قرار است Total War Saga باشد، نه بازیِ از مجموعه اصلی که بخاطر ابعاد وسیع‌اش مشهور بود؛ جنگ تروجان ممکن است بهترین گزینه برای این مجموعه محسوب شود. ولی از آنجایی که Creative Assembly بازی‌های واقعی‌تری می‌سازد، ساخت یک سیستم نیمه-فانتزی از جنگ تروجان -بهترین روایت جنگ تروجان مربوط به داستان الیاد از هومر می‌شود، که در آن مداخلات الهی بسیار اغراق شده است- از طرف این استودیو ممکن است اثری متفاوت‌تر را ارائه بدهد.

با در نظر داشت موفقیت بازی‌های همچون Total War: Three Kingdoms. که در آن شاهد جایگزینی Lu Bu از چین بجای آشیلِ یونان بودیم، تجربه کردن مبارزات نفس‌گیر و دیوانه‌وار بین یونانی‌ها و مبارزان تروجان واقعا جذاب خواهد بود.

همانطور که در اول ذکر شد، اطلاعات قطعی در این باره بسیاز اندک بوده، و هنوز از طرف Creative Assembly چیزی تایید نشده است، ولی ممکن است چند مدت بعد این استودیو درباره بازی جدیدشان صحبت کنند. و همچنان نباید فراموش کرد که چیزی به گیمزکام ۲۰۱۹ نمانده، پس ممکن است در گیمزکام امسال از اثر جدید این استودیو پرده بردای شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “Creative Assembly نام تجاری Total War Saga: Troy را به ثبت رساند”

  1. Hitsugaya گفت:

    توتال وار یکی از بهترین سری های استراتژیکی تاریخه

    ۰ ۰