Kingdom Come: Deliverance Royal Collector's Edition

نسخه نینتندو سوئیچ بازی Kingdom Come Deliverance ماه آینده عرضه می‌شود

آواتار تیم خبری دنیای بازی توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۵ دی ۱۳۹۹ , ۲۲:۴۵

در میان بازی‌های آینده لیست نینتندو ژاپن، نام بازی Kingdom Come Deliverance به چشم می‌خورد. پیشتر عرضه نسخه نینتندو سوئیچ این بازی توسط هیچ یک از منابع خبری رسمی تایید نشده بود. با دنیای بازی همراه باشید.

وبسایت نینتندو ژاپن در برنامه تاریخ انتشار بازی‌های آینده کنسول نینتندو سوئیچ، نسخه رویال ادیشن بازی Kingdom Come Deliverance را نیز قرار داده‌است. پیشتر ناشر این بازی هیچگاه به طور رسمی خبر توسعه پورت نینتندو سوئیچ این عنوان را تایید نکرده بود. تاریخ انتشار ذکر شده در وبسایت ماه فوریه سال میلادی جاری است. لازم به ذکر است درهمین لسیت نام بازی Banjo-Kazooie نیز به چشم می‌خورد که البته نینتندو این خبر را رسما تکذیب کرد بنابراین احتمال اشتباه بودن این خبر انتشار Kingdom Come Deliverance نیز وجود دارد.

محصول جدید Warhorse Studios فوریه سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه شد. بسیاری از منتقدان از این عنوان تعریف کردند و این بازی توانست جوایز زیادی از ارگان‌های مختلف دریافت کند.

ژوئن سال ۲۰۱۹ نسخه ویژه‌ای از بازی با نام Royal Edition معرفی شد که علاوه بر در اختیار داشتن نسخه اصلی، از تمامی محتواهای اضافی عرضه شده برای بازی نیز برخوردار بود. چند ماه پیش این عنوان روی سرویس PlayStation Now نیز در دسترس قرار گرفت و مشترکین این سرویس می‌توانند به رایگان به تجربه این بازی بپردازند.

Kingdom Come: Deliverance Royal Collector’s Edition معرفی شد

استودیو Deep Silver و Warhorse Studios قصد دارند تا یک ماه دیگر نسخه‌ی Royal Collector’s Edition از بازی Kingdom Come: Deliverance را عرضه کنند. این نسخه‌ از بازی، شامل تمام بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های منتشر شده برای بازی تا امروز می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

این دو استودیو نسخه‌ی Royal Collector’s Edition را معرفی کردند که شامل یک سی‌دی صوتی، یک سی‌دی بلوری با محتوای ویدیویی و چندین آیتم فیزیکی جالب مانند نقشه، سنجاق و فیگور ۱۵ سانتی ترسا می‌شود. تمام بسته‌های الحاقی که برای بازی منتشر شده‌اند، شامل Treasures of the Past، From the Ashes، The Amorous Adventures of bold Sir Hans Capon، Band of Bastards و به تازگی A Woman’s Lot می‌شوند. در تصویر زیر تمام چیزهایی که با خرید این بسته دریافت می‌کنید، نمایش داده شده است.

Deep Silver, Kingdom Come: Deliverance, Warhorse Studios, کنسول Xbox One

بسته‌ی Kingdom Come: Deliverance Royal Edition ۴۰ دلار قیمت خواهد داشت. اما برچسب قیمت برای نسخه‌ی Royal Collector’s Edition هنوز اعلام نشده و منتظریم تا از قیمت آن خبردار شویم. با در نظر گرفتن آیتم‌های فیزیکی و محتویات خود بازی، بسته‌ی Royal Collector’s Edition‌ تقریبا ۷۰ دلار قیمت خواهد داشت.

بازی Kingdom Come: Royal Collector’s Edition روز ۲۵ جوئن (۴ تیر) برای اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: