ویژگی کراس‌پلی شرکت Digital Extremes بازی Warframe

احتمال اضافه شدن ویژگی کراس‌پلی به بازی Warframe وجود دارد

توسط علی پورمرادی در ۴ بهمن ۱۳۹۷ , ۰۹:۳۰

بازی Warframe یکی از محبوب ترین بازی ها در بخش چند نفره است که کمبود ویژگی کراس‌پلی در آن احساس می‌شود اما از آن جایی که دائما ویژگی های جدید به این بازی اضافه می‌شود، معمولا توسعه دهندگان کمبود وقت را بهانه می‌کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

استیو سینکلر، کارگردان و مدیر بخش livestream شرکت Digital Extremes، اظهار کرد از آنجایی که طبیعت این بازی این است که ساختارش به طور مداوم تغییر کند، اضافه کردن ویژگی کراس‌پلی به این بازی واقعا کار سختی‌ست و کاربران باید این را در نظر داشته باشند که این تغییرات ساختاری برای چندین پلتفرم انجام می‌شود. او همچنین طی مصاحبه ای بیان کرد:

به عنوان یک ناشر باید بگویم که اضافه کردن کراس پلی ریسک بزرگی است. این کار باعث می‌شود زمان زیادی برای انتشار بازی گرفته شود و شرایط کاری و بستن قرارداد با پلتفرم ها را بسیار سخت خواهد کرد. Warframe بازی‌ است که ماد‌ها و گیم پلی آن دائما در حال به روز رسانی و تغییر است البته ما از آن دسته شرکت هایی هستیم که علاقه مند به ایجاد تغییرات عظیم در بازی‌هایشان هستند، بنابراین باید بگویم که کراس‌پلی ایده‌ی جالبیست و ما آن را در نظر داریم.

بنظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان علاقه مند به اضافه کردن کراس‌پلی به بازی خود هستند اما هنوز مطمئن نیستند که از پسش برمی آیند یا خیر. گفتنی‌ست حتی اگر این ویژگی به بازی اضافه نشود نیز طرفداران Warframe، از این بازی نا امید نخواهند شد.

بازی Warframe برای پلتفرم های پلی استیشن۴، اکس باکس وان، رایانه های شخصی و نینتندو در دسترس بوده هم چنین بازی Warframe Fortuna که اخیرا منتشر شده برای پلتفرم های پلی استیشن۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “احتمال اضافه شدن ویژگی کراس‌پلی به بازی Warframe وجود دارد”

  1. ایول کاش اضافه باشه. این بازی هم با اینکه مجانی هست ولی واقعا بازی خوبی هست

    ۱ ۰