تهیه کننده سریال Walking dead : بازی‌های ویدئویی زامبی‌ها را محبوب کرده‌اند

تهیه کننده سریال Walking dead : بازی‌های ویدئویی زامبی‌ها را محبوب کرده‌اند

توسط کسری نیاول در ۱۰ مهر ۱۳۹۷ , ۱۷:۰۰

کمی سخت است که بگوییم زامبی‌ها جزئی از فرهنگ عامه هستند. چند سالی است که سریال‌های مختلف در رابطه با زامبی‌ها مدیون فیلم‌های کلاسیک هستند، اما برخی از خالقان این سبک اعتقاد دارند که زامبی‌ها مورد علاقه مخاطبین هستند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

تهیه کنند سریال Walking dead ، «گرگ نیکوترو» (Greg Nicotero) درباره اینکه خیلی‌ها به زامبی‌ها علاقه دارند می‌گوید:

من به شخصه ظهور دوباره زامبی‌ها را به بازی‌های ویدئویی نسبت می‌دهم. به بازی‌هایی چون Resident Evil و House of the dead فکر کنید. شما اسلحه‌ای به دست بچه‌ای داده‌اید تا زامبی‌ها را بزند و این پیش از فیلم Dawn of the dead و حتی قدیمی‌تر از فیلم ۲۸ days later بوده است.

تئوری «نیکوترو» این است که زمانی که ژانر زامبی‌ها در فیلم در حال ازبین رفتن بود، بازی‌های ویدئویی توانستند بازیکنان را دوباره به این ژانر علاقه مند کنند. کارگردان فیلم Shuan of the dead، «ادگار رایت» با این تئوری موافق است و اضافه می‌کند که این بازی‌ها روح فیلم‌های کلاسیک زامبی‌ها را گرفته و آن را وارد دنیای بازی کرده‌اند.

مشخصاً، محبوبیت زامبی‌ها به فیلم‌های کلاسیک این ژانر مدیون است. البته همانطور که «نیکوترو» و «رایت» بیان کردند بسیاری از این اعتبار نیز مدیون بازی‌هایی در این ژانر نظیر Resident Evil است. به تازگی نیز قرار است نسخه بازسازی شده بازی Resident evil 2 منتشر شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: