from the Ashes حالت Hardcore Prokop Jirsa Daniel Vavra «از خاکسترها»

توسعه دهندگان بازی Kingdom Come: Deliverance در مورد DLC جدید صحبت می‌کنند

توسط تمنا افلاکی در ۱۲ تیر ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۰

Daniel Vavra و Prokop Jirsa در مورد محتوای قابل دانلود جدید Kingdom Come: Deliverance به نام «از خاکسترها» صحبت میکنند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید. استودیو Warhorse ویدیو جدیدی منتشر کرد که مصاحبه‌ای را در مورد محتوای قابل دانلود جدید بازی به نام «از خاکسترها» from the Ashes نشان می‌دهد. در این ویدیو کارگردان خلاق بازی یعنی Daniel Vavra و طراح ارشد یعنی Prokop Jirsa در مورد به‌روزرسانی‌هایی در محتوای قابل دانلود که ماه بعد منتشر خواهد شد صحبت می‌کنند.

بعد از گوش دادن به بازخورد‌های بازیکنان، به جای اینکه به بازیکنان قابلیت داشتن یک خانه در بازی را بدهند، بازیکنان قادر خواهند بود تا یک روستای کامل را بسازند. برای اینکه تا جایی که می‌شود از نظر تاریخی همه چیز صحیح باشد، ویژگی کنترل کردن یک روستا همراه با ماجراجویی همراه خواهد بود، و از آن جایی که این ساخت و ساز با مزایایی همراه است، بازیکنان باید مسئولیت قضاوت‌هایی که انجام می‌دهند را پذیرفته و نتایج تصمیماتشان در بازی اثر خواهد گذاشت.

به علاوه Daniel Vavra در ویدیو بیان می‌کند که به غیر از این محتوای جدید که ماه آینده عرضه می‌شود محتواهای جدید دیگری نیز در راه است.

هم‌چنین به حالت Hardcore در بازی Kingdom Come: Deliverance که چند روز پیش منتشر شد و بازی را به یک بازی نقش آفرینی survival حقیقی تبدیل کرد، گریزی زدند. هنگامی که در حالت Hardcore بازی می‌کنید هیچ ذخیره سازی خودکار، نوار سلامت، مسافرت سریع و دیگر ویژگی‌ها وجود ندارد. «مزایای» غیر معمولی نیز در این حالت وجود دارد که بازی را سخت‌تر می‌کند. در حالت Hardcore هنگام شروع بازی، بازیکنان می‌توانند حداقل دو ویژگی را انتخاب کنند، برای مثال Numbskull و Haemophilia، و به اتمام رساندن بازی در این حالت موجب می‌شود که دستاوردهای جدیدی باز شوند.

در ویدیو زیر می‌توانید تمام این بحث را مشاهده کنید. محتوای قابل دانلود جدید بازی به نام «از خاکسترها» from the Ashes در (۵ جولای) بعد از اینکه فروش‌های شبکه استیم به پایان رسید منتشر خواهد شد. بازی Kingdom Come: Deliverance در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: