«پارادوکس اینتراکتیو» استودیوی بازی‌سازی Harebrained Schemes را خریداری کرد

«پارادوکس اینتراکتیو» استودیوی بازی‌سازی Harebrained Schemes را خریداری کرد

آواتار مسعود فقیه توسط مسعود فقیه در ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۴:۴۱

ناشر سرشناس بازی‌های استراتژی «پارادوکس اینتر‌اکتیو» (Paradox Interactive) اعلام کرد استودیوی بازی‌سازی مستقل Harebrained Schemes را خریداری کرده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ناشر سرشناس سوئدی، پارادوکس اینتراکتیو که بازی‌هایی نظیر Crusader Kings II و Stellaris و آثار فروان دیگری را در کارنامه‌ی نشر خود دارد با پرداخت هفت و نیم میلیون دلار استودیوی بازی‌سازی مستقل Harebrained Schemes را خریداری کرد. این استودیو از این پس زیر نظر این شرکت به فعالیت ادامه خواهد داد. همچنین پارادوکس اینتراکتیو متعهد شده است طی پنج سال مبلغی برابر با ۲۵ درصد از دریافتی‌های استودیوی هربریند اسکیمز را به آنان پرداخت کند.

موسسان این استودیو آقایان «جردن وایزمن» (Jordan Weisman) و «میچ گیِتل‌مَن» (Mitch Gitelman) پس از اعلام خبر خریداری شدن استودیو اظهار داشتند به کار در این استودیوی بازی‌سازی ادامه خواهند داد و آن را ترک نمی‌کنند.

استودیو‌ی بازی‌سازی Harebrained Schemes ساخت بازی‌های Shadowrun Returns ، Shadowrun: Dragonfall و BattleTech را در کارنامه دارد.

مدیرعامل پارادوکس اینتر‌اکتیو در بیانه مطبوعاتی این شرکت از اعضای این استودیو تعریف و تمجید کرد و اظهار داشت این استودیو مهارت خودش را در ساخت بازی‌های استراتژی-ژانری که تخصص فعالیت ماست- نشان داده است و ثابت کرده یک استودیو در کلاس جهانی است.

در ادامه افزود:

ما واقعا به این استودیو، به افرادی که در آن فعالیت می‌کنند و به بازی‌هایشان علاقه داریم.آنها تمام معیار‌هایی که مد نظر شرکت ما است که دارا هستند.انتشار موفیقت‌آمیز اخیر بازی BattleTech ،اولین پروژه مشترک ما،یک همکاری عالی بوده است.اما بیایید به کار‌هایی که ما می‌توانیم در بلند مدت انجام اکنون که با یکدیگر ادغام شده‌ایم فکر کنیم.این همان چیزی است که عمیقا من را به وجد می‌آورد.

در پایان اشاره می‌گردد شرکت پارادوکس اینتراکتیو به مناسب این خرید،یک نسخه‌ی رایگان از بازی Stellaris به افرادی که پیش‌تر از کمیپن کیک‌استارتر بازی BattleTech حمایت کرده بودند اهدا خواهد کرد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: