تماشا کنید؛ رندرهای لیک شده از iPhone 6.1inch شرکت Apple

توسط محمد کرماجانی در ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۰

لیک‌ جدید منتشر شده به ما دید تازه‌ای به iPhone ۶.۱inch شرکت Apple می‌دهد که در سپتامبر (بازه شهریور تا مهر) در کنار دو نسخه دیگر، یکی کوچک‌تر (۵.۸inch) و دیگری بزرگ‌تر (۶.۵inch)، معرفی خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

در ابتدا تصور می‌شد هر سه مدل iPhoneهای جدید از پنل OLED استفاده می‌کنند اما بعدا مشخص شد که تنها دو نسخه از این نوع پنل استفاده خواهند کرد. اسمارت‌فون مورد بحث ما یعنی مدل ۶.۱inch نمونه‌ای است که از پنل‌های مرسوم IPS LCD بهره‌مند خواهد بود.

اگر رندرها واقعی باشند ما تغییرات کمی را در طراحی در مقایسه با iPhone X شاهد هستیم. همان طراحی ناچ (Notch)، حاشیه‌های بسیار باریک، احتمالا همان نسبت صفحه ۱۹.۵:۹، فریم آلومینومی و سرانجام پشت و روی شیشه‌ای. اولین نکته در رابطه با iPhone ۶.۱inch این است که این دستگاه از یک دوربین استفاده می‌کند. این نشانه دیگریست مبنی بر اینکه این نسخه نمونه مقرون به‌صرفه است، با یک دوربین و پنل IPS LCD.

گزارش دیگری از رسانه کُره‌ای The Bell، می‌گوید که این مدل از «آیفون» در حدود دو ماه بخاطر مشکلات فنی تأخیر خواهد داشت و آماده تولید انبوه نیست. اما مدل‌های گران‌تر iPhone که جانشینان iPhone X هستند، به موقع آماده می‌شوند و این تنها بخاطر استفاده از پنل OLED در آنهاست.

پنل LCD استفاده شده در iPhone ۶.۱inch توسط LG و (Japan Display (JDI تولید می‌شود و منابع می‌گویند که این دو کمپانی در حال تلاش برای رفع تقاضا هستند. همچنین نشت نور در اطراف ناچ (Notch) مشکل دیگری است که زمان‌بندی عرضه را عقب‌تر نیز می‌برد. ما انتظار داریم که این دستگاه در نوامبر (بازه آبان و آذر) عرضه شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: