بازی Pillars of Eternity II: Deadfire با تأخیر مواجه شد

توسط سهیل حسینی در ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۰:۱۵

یکی از عناوین موردانتظار امسال، بازی Pillars of Eternity II: Deadfire است. این عنوان، دنباله موفق شماره اول بوده که در سال ۲۰۱۵ توسط «ابسیدین» منتشر شد. حال، در خبری تازه مشخص شد برای دیدن این عنوان باید کمی بیشتر صبر کنیم. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در دی ماه سال جاری، سازندگان اظهار داشتند که بازی Pillars of Eternity II: Deadfire در تاریخ سه شنبه، ۱۴ فروردین عرضه خواهد شد. اما در اعلامیه امروز، مشخص شد این بازی در  سه شنبه، ۱۸ اردیبهشت منتشر می‌شود. در ادامه، به پیامی که سازنده به تازگی منتشر کرده توجه می‌کنیم:

ما در جریان هیجان و علاقه شما درمورد بازی Pillars of Eternity II: Deadfire هستیم. همان‌طور که احتمالا حدس زدید، Deadfire یک بازی بسیار بزرگ است و به‌طور قابل توجهی نسبت به نسخه اول Pillars of Eternity گسترده‌تر خواهد بود. ابسیدین به‌سختی مشغول کار بوده تا تمام قسمت‌های بازی فوق‌العاده باشد.

با توجه به این مورد، ما تنها چند هفته بیشتر زمان لازم داریم تا بازی را بهینه‌تر و کم‌نقص کرده و به مراحل نهایی ساخت بازی برسیم. تاریخ انتشار جدید ما در سه شنبه، ۱۸ اردیبهشت خواهد بود. در طی این مدت، می‌توانید از اخبار و محتواهای مربوط به Deadfire که طی هفته‌ و ماه‌های پیش‌رو منتشر خواهند شد، مطلع شوید.

با این‌که خبر در مورد تاخیر بازی‌ها موجب ناراحتی طرفداران می‌شود، اما زمان تاخیر بازی Pillars of Eternity II: Deadfire کم بوده و همین مساله باعث می‌شود تا سازنده هم وقت بیشتری برای ساخت یک بازی کم‌نقص داشته باشد. قابل ذکر است که، توسعه‌دهنده وعده داد با وجود تاخیر پیش آمده، اطلاعات بیشتری از بازی را طی ماه‌های آینده و قبل از انتشار در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد داد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Pillars of Eternity II: Deadfire در تاریخ سه شنبه، ۱۸ اردیبهشت برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: