نقدها و نمرات بازی Burnout Paradise Remastered منتشر شدند

توسط افراسیاب در ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۴:۵۸

چندسال پیش یکی از مدیران «الکترونیک آرتز» گفت که آنها آینده و جذابیتی در عناوین باسازی شده کلاسیک‌شان نمی‌بینند. اما اکنون به‌نظر می‌رسد نظر آنها با انتشار بازی Burnout Paradise Remastered تغییر کرده است. . در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

با انتشار موفقیت‌آمیز بازی Burnout Paradise Remastered  اولین بازی بازسازی EA و یکی از بهترین بازی‌های نسل گذشته در ژانز اتومبیل‌رانی در جهانی باز، کاملا منطقی است که الکترونیک آرتز به این روند ادامه دهد.

شاید برای بسیاری این سوال پیش بیاید که چرا الکترونیک آرتز بازی Burnout Paradise را برای بازسازی انتخاب کرده است، در صورتی که در همین سری بازی Burnout 3 Takedown حضور دارد که می‌توان گفت بازی بهتری هم بود. با این وجود همچنان بازی  Burnout Paradise Remastered یک تجربه شگفت‌انگیز و خاص است که اشتیاق ما را برای انتشار بازسازی‌های بیشتر از عناوین الکترونیک آرتز بیشتر کرده است. بنابراین امیدواریم در آینده شاهد بازسازی عناوین بیشتری ازجمله سه‌گانه‌های Mass Effect و Dead Space باشیم.

در زیر می‌توانید نمرات منتشر شده از بازی Burnout Paradise Remastered را مشاهده کنید. نمرات از ۱۰ می‌باشند مگر آنکه در کنار آن‌ها اشاره شده باشد:

اگر نمرات تاثیری در متقاعد کردن شما برای خرید بازی داشتند، لازم به یادآوری است که بازی Burnout Paradise Remastered در ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد؛ کاربران رایانه‌های شخصی برای تجربه بازی احتمالا تا اواخر سال جاری میلادی باید منتظر بمانند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “نقدها و نمرات بازی Burnout Paradise Remastered منتشر شدند”

  1. xbox1rising گفت:

    به دلیل قیمت زیاد بازی ها و صد البته زندگی بدون اسایش و استراحت که البته بهتره بگیم درامد کم ما و تلاطم بیهوده باعث شده نتونیم تمام بازی هارو خودمون امتحان کنیم و خودمون قضاوت کنیم به خاطر همین موضوع اهمیت نقد و نمره متا خیلی پررنگتر میشه ولی بیشتر از نمره متا به نظر من حسی که یه نویسنده نقد میتونه به مخاطب بده خیلی مهمه و برای من بازی کردن یه بازی که قبلا نقدشو خوندم خیلی لذت بخش تر هستش به خصوص که بعد اتمام بازی با نویسنده هم فکر باشی :-)
    burnout Paradise فوقع العاده بود

    ۱ ۰