بازی Burnout Paradise Remastered فاقد سیستم پرداخت درون‌ برنامه‌ای خواهد بود

توسط سهیل حسینی در ۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

بعد از معرفی بازی Burnout Paradise Remastered برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسط «الکترونیک آرتز»، برخی طرفداران در صفحه این بازی بر روی فروشگاه پلی‌استیشن جمله «خرید درون برنامه» را مشاهده کردند و حتی این یادداشت هنوز وجود دارد. به‌نظر می‌رسد این یک اشتباه بوده و سازنده آن را تکذیب کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید

طبق گفته یکی از مدیران انجمن شرکت «الکترونیک آرتز»، اشاره به پرداخت درون برنامه برای  بازی Burnout Paradise Remastered توسط فروشگاه پلی‌استیشن تنها یک خطا بوده و هیچ‌گونه سیستم پرداخت درون برنامه‌ای برای این بازی وجود نخواهد داشت.

نسخه اصلی بازی Burnout Paradise از زمان عرضه تعدادی بسته الحاقی دریافت کرد. به مدت یک سال، ۸ محتوای جدید شامل They are Big Surf Island, the Party Pack, Burnout Bikes, Boost Special, Legendary Cars, Cagney Update, Toys,  و the Cops & Robbers Pack بود که همه این موارد در نسخه ریمستر نیز وجود خواهند داشت.

تاریخ عرضه نسخه کنسولی بازی Burnout Paradise Remastered در تاریخ جمعه، ۲۵ اسفند تعیین شده و نسخه رایانه‌های شخصی نیز تا اواخر سال میلادی عرضه خواهد شد. این نسخه، از بافت‌های با وضوح بالا، وضوح تصویر ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس پشتیبانی می‌کند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: