تماشا کنید: تریلری از بازی جدید استودیو Atlus با نام Project Re Fantasy منتشر شد

توسط علیرضا عباسی در ۶ دی ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

استودیو Atlus و استودیو Studio Zero، سازنده بازی Persona 5 تریلر مفهومی از بازی جدیدی را با کد رمز Project Re Fantasy معرفی کردند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این تریلر که دارای زیرنویس انگلیسی است، قسمت‌هایی از آثار هنری درون این بازی را نمایش می‌دهد که برای بازی ساخته شده‌اند. در کنار آن، بخش کوچکی شامل نمایش دادن شخصیت‌های مرتبط با کلاس‌های فانتزی و سبک RPG بازی نیز در تریلر مشهود است.

این تریلر با اطلاعاتی درباره داستان و جهات بازی و زمینه اتفاقات آن همراه بود که اکثر آن‌ها جالب به نظر می‌رسد. البته، بعضی از آن‌ها جزئیات زیادی نداشتند و کامل نبودند. انتظار نمایش گیم‌پلی را نیز از این تریلر نداشته باشید چراکه هیچ نمایشی از گیم‌پلی بازی در آن وجود ندارد.

اگر در مورد پروژه Re FANTASY کنجکاو هستید، باید بگوییم که در حال حاضر اطلاعات بیشتری درباره این بازی موجود نیست. تاریخ انتشاری برای بازی تعیین نشده و سیستم عامل مورد نیاز بازی هم هنوز اعلام نشده است. قابل توجه است که در مصاحبه‌ای که استودیو Atlus با سایت فامیتسو داشت، آقای Naoto Hiraoka، مدیر بخش نرم‌افزار استودیو اصرار زیادی داشت که ممکن است بازی تنها برای کنسول‌ها عرضه شود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: