بلیزارد به دنبال طراح گیم‌پلی وسایل نقلیه برای بازی جدیدش است

توسط علیرضا عباسی در ۴ دی ۱۳۹۶ , ۲۰:۱۰

شرکت «بلیزارد» از تابستان گذشته اعلام کرد که در حال کار روی عنوانی شوتر و اول شخص است و چندین لیست شغلی نیز در ماه ژوئن در شهر ایروین ایالت کالیفرنیا منتشر کرد. حال مشخص شده است که آنها به دنبال فردی برای کار روی گیم‌پلی وسایل نقلیه بازی هستند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

واضح است که بلیزارد به طور آشکار در این مورد صحبتی نکرده است اما طبق اطلاعاتی که توسط ResetEra منتشر شده است، این استودیو قرار است عنوانی در سبک شوتر و به صورت اول شخص بسازد و در حال استخدام نیرو برای کار روی این بازی است.

بر اساس اطلاعات فاش شده، این شرکت به دنبال مهندس نرام‌افزاری با تجربه در این زمینه است که روی گیم‌پلی وسایل نقلیه تخصص داشته باشد. این شخص قرار است روی طراحی وسایل نقلیه، تنظیم کنترل آن‌ها و دیگر موارد کار کند. این آگهی شغلی چندین باز نیز توسط بلیزار پخش شده است.

در هر صورت بسیار هیجان‌آور است که منتظر عنوانی تیراندازی اول شخص به همراه راندن وسایل نقلیه ساخته دست استودیو ماهر بلیزارد باشیم. شاید پس از مدت‌ها این استودیو بتواند عتوانی بسازد که خاطرات «هیلو» یا «بتلفیلد» را برای ما زنده کند و طعم واقعی مبارزه را به ما بچشاند. باید منتظر خبرهای خوبی از این بازی باشیم و ببینیم که خواهد توانست موفقیت‌های شوتر قبلی بلیزار یعنی Overwatch را به‌دست آورد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: