نسخه فرعی از مجموعه بازی Total War توسط سازنده آن معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۵ تیر ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

شرکت «سگا»، اعلام کرد یک نسخه فرعی از مجموعه بازی‌های Total War در راه است. این عنوان، فعلا تحت نام تجاری Total War Saga نام گذاری شده است. عنوان موردنظر، برخلاف قبل که روی دوران کهن به شکلی گسترده‌تر شکل گرفته بود، کوچکتر از عناوین اصلی خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در پستی که روی بلاگ سازنده منتشر شد، کارگردان بازی Total War Saga، یعنی «جک لاستِد» درمورد بازی جدیدش این‌گونه سخن گفت:

اصول Total War Saga ترکیبی از عناصر استراتژی نوبتی با مبارزات انتخابی است که همراه آن مبارزات هم‌زمان تاکتیکی و هزاران ساعت گیم‌پلی به مانند عناوین اصلی از مجموعه بازی Total War را دارا است.

Saga جزو عناوین انقلابی جدید یا یک عنوان تازه که همراه با معرفی دوره زمانی جدید باشد، نخواهد بود؛ بلکه این عنوان، مانند مجموعه بازی Total War قرار است روی دوره زمانی مشابه و یا حداقل مرتبط با آن تمرکز کند.

اگر چه، هنوز اسم مشخصی از Total War Saga اعلام نشده، سازنده بازی، «کریتیو اسمبلی» این بازی را با عناوین قبلی خود، از جمله بازی Total War: Shogun 2 – Fall of the Samurai مقایسه کرده است. این عنوان، یک بسته جداگانه از بازی اصلی، یعنی «توتال  وار: شوگان ۲» (Total War: Shogun 2) بود که به‌طور کلی روی مبارازت و جنگ‌های «بوشین» اشاره داشت.

هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این عنوان در نظر گرفته نشده، اما به‌نظر می‌رسد به رسم همیشه پلتفرم اصلی آن رایانه‌های شخصی باشد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: