Bulletstorm: Full Clip Edition, Humble Store, Killing Floor 2

هم‌اکنون بازی Killing Floor را به‌صورت رایگان دریافت کنید

آواتار سهیل حسینی توسط سهیل حسینی در ۲ تیر ۱۳۹۶ , ۱۳:۴۵

هم‌چنان که حراج تابستانه استیم شروع شده، فروشگاه هامبل‌باندل نیز دست به اقدامی مشابه زده است، البته با فروشی محدودتر نسبت به استیم؛ و در کنار این موارد، وب‌سایت هامبل‌باندل بازی Killing Floor را برای مدت محدود به‌صورت رایگان به کاربران می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گفته خود سایت، تا دو روز آینده می‌توانید بازی Killing Floor را برای رایانه‌های شخصی به‌صورت کاملا رایگان دریافت و آن را در اکانت استیم خود برای همیشه داشته باشید. عنوان Killing Floor یک بازی شوتر همراه با همکاری تیمی است که شما را در هر موج مقابل زامبی‌های سرسخت قرار می‌دهد.

برای دریافت این بازی، کافیست در وب‌سایت هامبل‌باندل عضو شده (عضویت در سایت رایگان است)، به‌سادگی و با ورود به حساب کاربری خود و مراجعه به صفحه بازی Killing Floor رفته و در نهایت کد فعال‌سازی به ایمیل شما ارسال خواهد شد. کد موردنظر قابل فعال‌سازی روی شبکه استیم را دارد و می‌توان آن را برای همیشه در اکانت خود داشت. این پیشنهاد، تا تاریخ شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۸ شب می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.

در کنار این مورد، فروشگاه هامبل‌باندل تعداد زیادی از بازی‌های شوتر را به مناسبت حراج تابستانه تخفیف زده که می‌توان به عناوین زیر اشاره کرد:

قیمت‌های اشاره شده همگی مشابه قیمت‌هایی هست که در شبکه استیم نیز وجود دارد. لازم به ذکر است، اگر شما اشتراک وب‌سایت هامبل‌باندل را نیز داشته باشید، از ۱۰ درصد تخفیف بیشتر نیز بهره‌مند خواهید شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: