بازی Kingdom Come: Deliverance از پلی استیشن ۴ پرو پشتیبانی می‌کند

توسط سورنا رضایی در ۲ خرداد ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

استودیو «وارهورس» (Warhorse Studios) که به‌عنوان سازنده‌ی بازی Kingdom Come: Deliverance شناخته می‌شود، جزئیات تازه‌ای از نسخه‌های کنسولی این بازی نقش آفرینی منتشر کرد. با توجه به این اطلاعات، بازی نامبرده از کنسول پلی استیشن ۴ پرو پشتیبانی خواهد کرد. همچنین سازندگان اعلام کردند که در حال حاضر علاقه‌ای به توسعه‌ی نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی ندارند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

همانند گذشته، این هفته نیز اعضای استودیو وارهورس به سوالات مختلف کاربران پیرامون روند توسعه‌ی بازی Kingdom Come: Deliverance پاسخ دادند. یکی از این سوالات پیرامون نسخه‌ی پلی استیشن ۴ پرو و پشتیبانی از این کنسول بود که سازندگان در پاسخ نوشتند:

به‌طور قطع شاهد وضوح تصویر بالاتر و جزئیات گرافیکی بیشتری در این نسخه خواهیم بود.

در پاسخ به سوال دیگری که به پشتیبانی از دستگاه‌های واقعیت مجازی مربوط می‌شد، سازندگان اعلام کردند که علاقه‌ای به کار بر روی این نسخه‌ از بازی ندارند، زیرا تجربه‌ی این سبک‌ها بازی‌ها در واقعیت مجازی مطلوب نخواهد بود.

در پایان لازم به ذکر است که تاریخ دقیق انتشار بازی Kingdom Come: Deliverance هنوز مشخص نشده است اما با توجه به اطلاعات موجود، این بازی در دسال جاری برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۴ پرو، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: