Rise of the Tomb Raider, پلی استیشن (Playstation), شرکت Square Enix

TGS 2016: تریلر جدیدی از Rise of the Tomb Raider منتشر شد

آواتار سینا جعفری توسط سینا جعفری در ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ , ۲۲:۱۰

اسکوئر انیکس تریلر جدیدی از بازی خیزش مهاجم مقبره منتشر کرد. این تریلر به خوبی موارد جدید اضافه شده را نشان می‌دهد. با دنیای بازی همراه باشید.

خیزش مهاجم مقبره برای پلی‌استیشن ۴ محتواهای بسیاری را اضافه می‌کند که در نسخه‌ی سال قبل غایب بودند. پلی‌استیشن بازها شاید یک سال دیرتر به این بازی رسیدند، اما در نهایت این انتظار واقعا ارزشش را داشت. این نسخه از پلی‌استیشن VR پشتیبانی می‌کند. هم‌چنین حالت جدیدی به نام پایداری به بازی اضافه شده است. یک درجه‌ی سختی نیز برای بازیکنانی که به‌دنبال سختی بیشتر هستند نیز افزوده شده است.

تعداد زیادی محتوای دانلودی مانند ظاهر و لباس‌های جدید برای لارا کرافت نیز اضافه شده اند. هم‌چنین بازی تمامی محتواهای دانلودی که پیش‌تر برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود را در خود جای داده است. محتوایی که برای دسترسی به آن‌ها در پلتفرم‌های نام برده باید سیزن پس مخصوص را خریداری کنید، اما در پلی‌استیشن برای جبران تاخیر همه‌ی محتواها در بسته‌ی بازی هستند.

لازم به ذکر است که این نسخه به طور کامل از امکانات پلی‌استیشن پرو استفاده می‌کند. این یعنی شما می‌توانید این بازی را با وضوح ۴K بازی کنید. خیزش مهاجم مقبره در تاریخ ۲۰ مهر امسال برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در پایین مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: