علاقه‌ی سازنده‌گان Ori and the Blind Forest به ادامه همکاری با مایکروسافت

توسط رضا عباسی در ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ , ۱۶:۱۵

در پی خبر سود دهی Ori and the Blind Forest در همان هفته‌ی اول، مدیر ارشد استودیوی Moon Studios، آقای Thomas Mahler، از تمایل خود برای ادامه‌ی همکاری با مایکروسافت برای این IP خبر داد.

آقای Mahler در وبسایت NeoGAF نوشتکه ایده‌های در مورد ادامه‌ی داستان Ori در ذهن دارد؛ اگر قرار باشد بر روی پروژ‌ی دیگری مربوط به این بازی کار کنند. وی همچنین تاکید که هوادارن می‌توانند با خرید بازی و معرفی آن به دوستان و آشنایان، به Moon Studios در ساخت پروژه‌های بعدی مربوط به بازی کمک کنند.

وی نوشت: هر چه نسخه‌های بیشتری به فروش برسد، شانس بیشتری برای کار بر روی پروژه های بیشتر خواهیم داشت. فکر میکنم ما دنیایی بزرگ با شخصیت‌های به یادماندنی خلق کردیم و پتانسیل بسیار زیادی وجود دارد که وارد آن شویم و داستان آن را ادامه دهیم. من نظرات هر دو طرف را خواندم؛ چه کسانی که عاشق داستن بودند و چه کسانی که به گیم‌پلی اهمیت می‌دادند و داستان خیلی برایشان مهم نبود. اما حقیقت این است که چیزهای زیادی را خلق کردیم که به Blind Forest راه پیدا نکردند. من واقعاً تمرکزمان بر روی رابطه‌ی سه‌گانه‌ی Ori, Naru, و Kuro را دوست داشتم. من خیلی خوشحالم که کاراکترهایمان دارای عمق شخصیتی بسیار زیادی بودند و حتی شخصیت منفی داستان نیز تنها به این شکل نبود که بخواهد دنیا را نابود کند، بلکه او نیز برای کارهایش دلیلی داشت. اما من دوست دارم که یک گام فراتر  برداریم و دنیای بازی را کمی بیشتر باز کنیم.

Mahler در مورد ادامه‌ی همکاری با مایکروسافت گفت: دوست دارم ما و میکروسافت کمی بیشتر بر روی این IP کار کنیم. در نهایت، فکر میکنم خیلی شگفت انگیز باشد که ی استودیوی فیلم‌سازی که فیلمی بر اساس داستان Ori بسازد.

Ori and the Blind Forest ماه مارس برای پلتفرم‌های Xbox One and PC عرضه شد و نسخه‌ی Xbox 360 نیز قرار است اواخر بهار منتشر شود.

دیدگاه
۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

3 Replies to “علاقه‌ی سازنده‌گان Ori and the Blind Forest به ادامه همکاری با مایکروسافت”

 1. Spartan AR گفت:

  این بازی واقعا ارزش داره
  امیدوارم نسخه بعدی هم بیاد…

  ۵ ۰
 2. ali گفت:

  واقعا بازیش جذاب بودش پلتفرمر در گیر کننده ای داشت برای من که به شخصه داستان حتی تو عنوان های کوچیک هم خیلی مهم هست و انگیزه ی مهمی برام حساب میشه ori جزه بهترین ها بود.

  ۱ ۰
 3. vahida گفت:

  بازی کردم عالی بودش! :۲۴:
  rayman آخری هم گیم پلیش کپی این بود! :۲۵:

  ۱ ۰