چگونه از سایت کدکنیون و انواتو درآمد دلاری کسب کنیم؟

آواتار واحد تبلیغات توسط واحد تبلیغات در ۲۰ تیر ۱۴۰۱ , ۱۱:۰۳

کسب درآمد دلاری در ایران با شرایط بد اقتصادی موجود یکی از راه های پر طرفدار برای ایرانیان برای داشتن درآمد زیاد میباشد که در این مقاله یکی ازین راه هارا بررسی کرده ایم.

آیا تا به حال اسم سایتی به نام انواتو به گوشتان خورده است؟ آیا تاکنون به این فکر افتاده‌اید که از طریق سایت‌ها چگونه می‌توان به صورت فریلنسری به کسب درآمد پرداخت؟ انواتو یکی از این سایت‌ها استاین سایت در واقع مجموعه‌ای را شامل می‌شود که افراد در حوزه‌های کدنویسی، پلاگین و انواع ویدیوها و فایل‌های صوتی، محصولات خود را به اشتراک می‌گذارند؛ به عبارت بهتر این بستر فروشگاهی آنلاین محسوب می‌شود که افراد می‌توانند محصولات دیجیتالی خود را در آن به فروش برسانندحال برای اینکه بیشتر با این مجموعه آشنا شوید، همراه ما باشید.

سایت کدکنیون و انواتو چگونه سایت‌هایی هستند؟

انواتو مجموعه‌ای استرالیایی است که در سال ۲۰۰۶ شروع به کار کرداین وب‌سایت در زمینه خرید و فروش‌ محصولات دیجیتال فعالیت دارددر این مجموعه، تم‌ها، ویدیوها، انواع فایل‌های صوتی و کدهای برنامه‌نویسی که به صورت خلاقانه هستند، برای فروش ارائه می‌شوند.

وقتی محصولی برای فروش در انواتو قرار می‌گیرد، کارشناسان این مجموعه، کیفیت محصول مورد نظر را به طور کامل بررسی می‌کنند و شرایط آن را می‌سنجنداگر محصول مطابق با استانداردهای انواتو نباشد، برگردانده می‎‌شودالبته در صورت ایرادات جزئی، کارشناسان لیست مواردی را که باید اصلاح شوند، در اختیار سازنده قرار می‌دهندکدکنیون فقط یکی از زیرمجموعه‌های سایت انواتو است.

سایت انواتو چه زیرمجموعه‌هایی دارد؟

سایت انواتو شامل زیرمجموعه‌هایی است؛ به عبارتی انواتو به چند شاخه تقسیم می‌شود و در هر شاخه، انواع مختلفی از فایل‌ها، عکس‌ها و پوسته‌ها به فروش می‌رسند.

کدکنیون (codecanyon): برای خرید انواع افزونه وردپرس، اسکریپت و پلاگین می‌توانید به این سایت مراجعه کنید.

تم فارست (themeforest): اگر خواهان خریداری انواع قالب‌های وب‌سایت و پوسته‌های وردپرس هستید، سایت تم فارست در این زمینه فعالیت می‌کندبیش از حدود ۷۰۰۰ طرح خلاقانه در تم فارست وجود دارد.

فوتودون (photodune): فوتودون سایتی برای عکاسان و علاقمندان به عکس استدر این سایت انواع عکس برای فروش به اشتراک گذاشته می‌شود.

گرافیک‌ریور (graphicriver): گرافیست‌ها در این سایت می‌توانند طرح‌های PSD و انواع آیکون را برای فروش قرار دهند.

تریدوشن (۳docean): همان طور که از اسمش پیداست، انواع فایل‌های سه بعدی را در این سایت می‌توانید بیابید.

ویدیوهایو (videohive): اگر به دنبال فایل‌های افترافکت هستید، در سایت ویدیوهایو یکی از زیرمجموعه‌های انواتو، می‌توانید چنین فایل‌هایی را خریداری نماییداین سایت افکت‌های مختلفی برای ساخت انواع انیمیشن و ویدیو دارد.

آدیوجانگل (audiojungle): انواع فایل‌های صوتی در وب‌سایت آدیوجانگل به اشتراک گذاشته می‌شود.

آموزش کسب درامد از انواتو

چگونه می‌توان از سایت انواتو به کسب درآمد پرداخت؟

در سایت انواتو می‌توانید به راحتی محصولات خود را برای فروش عرضه کنیدبرای این کار لازم است یک حساب کاربری برای خود ایجاد کرده و وارد حساب کاربری خود شویدگفتنی است که ثبت نام در این سایت نیازی به احراز هویت ندارددر سایت انواتو قسمت بالای صفحه بخشی تحت عنوان start selling به چشم می‌خوردقبلا گفته شد که انواتو از چند سایت تشکیل شده است؛ بنابراین با توجه به محصولی که می‌خواهید به فروش برسانید، زیرمجموعه موردنظر را انتخاب ‌کنید.

برای اینکه بتوانید دقیق نوع محصول خود را تشخیص دهید، بهتر است به قسمت راهنمای فروش محصولات در سایت انواتو برویددر این قسمت، چند مورد سوال درباره فروش اینترنتی از شما پرسیده می‌شود و از بین مجموعه‌های موجود، یکی از شاخه‌های انواتو پیشنهاد می‌شود.

بعد از اینکه سایت مربوط به محصول خود را پیدا کردید، برای وارد کردن مشخصات محصول، از گزینهupload my first item وارد صفحه مربوط به این اطلاعات شویدبرای اینکه مخاطبان زیادی را به محصول خود جذب کنید، توضیحات جذابی را برای توصیف محصول وارد کنید.

قیمت محصول، به هنگام آپلود آن در سایت انواتو مشخص می‌شودقیمت شامل کارمزد طراح انواتو است و کارمزد خریداری، در زمان درج قیمت محاسبه نمی‌شودپس از این مرحله، کارمزد ثابتی برای خریدار به منظور قرارگیری در لیست قیمت در کنار ویژگی‌های محصول اضافه می‌شود.

هر زمان که محصول شما به فروش رفت، درآمد ارزی در حسابی به نام envato market قرار می‌گیردهنگامی که درآمد ارزی به ۵۰ دلار رسید، می‌توانید به راحتی برای برداشت آن ثبت درخواست کنیدلازم به ذکر است که پرداخت‌های ارزی هر ماه و در روز پانزدهم صورت می‌پذیرد.

آیا می‌توان با آی پی ایرانی به مجموعه‌های انواتو وارد شد؟

متاسفانه هم اکنون برای ورود به زیرمجموعه‌های سایت انواتو و شروع فعالیت در آن‌ها، با آی پی ایرانی کمی مشکل وجود دارد؛ از این رو برای اینکه بدون هیچ مشکلی به سایت انواتو وارد شد، بهتر است از طریق سایت‌های خدمات‌رسان ارزی مانند آریاپی اقدام کرداین سایت‌ها با ارائه آی پی ثابت و پشتیبانی از مخاطبان در زمان ایجاد حساب، زمنیه فعالیت در سایت انواتو را فراهم می‌کنند.

همچنین برای اینکه بتوان درآمد ارزی را به ریالی تبدیل کرد، باید از درگاه‌هایی مانند پی‌پال استفاده نمودهمان طور که می‌دانید، به کارگیری حساب پی‌پال در ایران با مشکلاتی روبه‌رو است؛ بنابراین برای رفع چنین مشکلی با مراجعه به وب‌سایت آریاپی، می‌توانید برای استفاده از درگاه پی‌پال ثبت سفارش بزنید.

چگونه می‌توان از کدکنیون خرید کرد؟

سایتی مانند کدکنیون هم برای خرید و هم برای کسب درآمد یکی از بهترین سایت‌هایی است که به کسانی که در حوزه‌هایی نظیر توسعه وب و اپلیکیشین فعالیت دارند، پیشنهاد می‌شودبه جرات می‌توان گفت کدکنیون بهشتی برای این افراد محسوب می‌شود؛ چراکه این افراد به پلاگین‌ها و کدهایی آماده نیاز دارند و کدکنیون این کدها را در اختیار افراد و متخصصان قرار می‌دهد.

افراد به راحتی می‌توانند علاوه بر خرید کدها و پلاگین‌های آماده، به فروش آن‌ها نیز بپردازند و از این طریق کسب درآمد نمایندالبته اگر می‌خواهید از سایت کدکنیون خرید انجام دهید، قبل از هر چیزی باید اکانتی در انواتو ایجاد کنیدوقتی که محصول مورد نظر را از سایت کدکنیون پیدا کردید، نوبت به پرداخت هزینه می‌رسد و پرداخت به صورت ارزی استراه‌های مختلفی برای پرداخت ارزی نظیر کیف پول و انواع کارت‌های اعتباری وجود داردبرای دریافت ویزاکارت و مسترکارت و همچنین ایجاد حساب در پی‌پال می‌توانید از طریق سایت آریاپی اقدام کنیداین روش‌ها به شرح زیر هستید:

• پرداخت هزینه با پی‌پالبا ایجاد حساب در پی پال و شارژ کردن آن، به راحتی می‌توان مراحل خرید از سایت کدکنیون را تکمیل کرد.

• پرداخت هزینه با استفاده از مسترکارت و ویزاکارتاگر صاحب کارت‌های اعتباری مانند مسترکارت و ویزاکارت هستید، از طریق این کارت‌ها می‌توانید در سایت کدکنیون هزینه را بپردازید.

آریاپی معتبر ترین در زمینه خرید از انواتو

چگونه می‌توان از سایت کدکنیون کسب درآمد کرد؟

همان طور که گفته شد، در سایت کدکنیون علاوه بر خرید انواع کد و پلاگین، می‌توان به کسب درآمد هم پرداختکسانی که فعالیت تخصصی در حوزه برنامه‌نویسی و پلاگین دارند، می‌توانند فعالیت خود را در کدکنیون آغاز کنند و کد و پلاگین‌های خود را به فروش برسانند.

ناگفته نماند که در زمینه فروش کدها و پلاگین‌ها از طرف سایت کدکنیون، شرایطی وجود داردپشتیبانی کدها یکی از قوانین و شرایط بسیار مهم و ضروری در کدکنیون به شمار می‌رود؛ از این رو با ایجاد حساب کاربری و قبول قوانین می‌توان فعالیت در حوزه کد و پلاگین را آغاز کرده و درآمد ارزی از سایت داشتبرای تبدیل درآمد ارزی به ریالی از طریق پی‌پال می‌توان اقدام کردالبته راه‌های دیگری نیز برای این کار وجود دارد.

قوانین سایت انواتو برای فعالیت و کسب درآمد از کدکنیون

برای فعالیت در کدکنیون شرایط و قوانینی وجود دارد که با قبول و پیروی از آن‌ها می‌توان جزو فعالیت‌کنندگان سایت کدکنیون قرار گرفتانواتو این چند شرط و قانون را به صورت زیر بیان می‌کند:

• کدهایی که در کدکنیون برای فروش قرار می‌گیرند، باید کیفیت بالایی داشته باشندبرای اینکه کیفیت محصولات قبل از فروش سنجیده شوند، با استانداردهای موجود در انواتو تطبیق داده می‌شوند و اگر مورد تایید قرار باشند، برای فروش در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرند.

• حتما باید پشتیبانی از کدها و پلاگین‌ها را در برنامه خود قرار دهید؛ بدون پشتیبانی نمی‌توان از محصول مورد نظر، اطمینان حاصل کرد.

• وقتی محصولی برای فروش قرار می‌گیرد، معرفی کامل آن یکی از اساسی‌ترین شرایط است و هیچ‌گونه ابهامی در معرفی آن‌ها نباید وجود داشته باشد.

کسب درآمد از سایت کدکنیون و انواتو با همراهی آریاپی

سایتی مانند انواتو که خود شامل زیرمجموعه‌های مختلفی است، برای خرید و فروش انواع فایل‌ها و همچنین کدها بسیار کاربردی استسایت کدکنیون، یکی از زیرمجموعه‌های انواتو، گزینه مناسبی برای طراحان سایت، اپلیکیشن‌ها و توسعه‌دهندگان چنین مواردی به شمار می‌روددر این سایت با توجه قوانینی که گفته شد، فرد به عنوان یک فریلنسر شروع به فعالیت کرده و فعالیت او در سطح بین‌الملل است؛ از این رو کسب درآمد او به صورت ارزی خواهد بود.

برای تبدیل درآمد ارزی به ریالی از راه‌های مختلفی می‌توان اقدام کرد و پی‌پال فقط یکی از این راه‌ها استاگر برای فعالیت در سایت انواتو و یا زیرمجموعه‌های آن نظیر کدکنیون مصمم هستید، می‌توانید از تیم پشتیبانی سایت آریاپی کمک بگیریدآریاپی در زمینه خدمات ارزی مانند وریفای حساب پی‌پال، خرید از انواتو، ارائه انواع کارت‌‌های اعتباری از قبیل مستر کارت و ویزاکارت و همچنین عرضه انواع گیفت کارت‌ها فعالیت می‌کنداین خدمات فقط بخشی از سرویس‌های ارائه شده در سایت آریاپی هستندهمچنین تیم پشتیبانی آریاپی به طور ۲۴ ساعته در خدمت مخاطبان است تا پاسخگو و راهنمای آن‌ها باشد.

همچنین برای خرید اپل آیدی معتبر و با ایمیل اختصاصی خودتان میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید:

https://ariapay.io/apple-id/

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: