تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی جدید بازی Wolfenstein: Youngblood

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی جدید بازی Wolfenstein: Youngblood

توسط افراسیاب در ۴ خرداد ۱۳۹۸ , ۱۳:۵۴

Jess و Sophy دو دختر دوقولوی Blazkowicz هستند که در بازی Wolfenstein: Youngblood برای نجات جان پدرشان، وارد پاریس می‌شوند. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

در بازی Wolfenstein: Youngblood در یک ماجراجویی طولانی برای نسختین بار در سری شاهد دو پروتاگونیست به‌صورت کوآپ هستیم. به‌تازگی توسعه‌دهندگان بازی یک تریلر کوتاه از گیم‌پلی بازی منتشر کرده اند که همکاری خواهرها را برای کشتن نازی‌ها نشان می‌دهد.

داستان بازی در دهه ۱۹۸۰ رخ می‌دهد. BJ Blazkowicz قاتل معروف نازی‌ها گم شده است و مدت زیادی است که خبری از او نیست. او برای آخرین بار در مغر نازی‌های پاریس مشاهده شده بود. تنها کسانی که می‌توانند او را نجات بدهند Sofie و Jess دو دختر دوقولوی او هستند. شما می‌توانید یکی از این دو را انتخاب کنید و به‌صورت دونفره مشغول بازی شوید.

بازی Wolfenstein: Youngblood در اواخر ماه جولای منتشر خواهد شد، بنابراین ویدیوهای بیشتری از این بازی در جریان کنفرانس بتسدا در E3 به نمایش در خواهد آمد.

در زیر می‌توانید تریلر گیم‌پلی بازی Wolfenstein: Youngblood را مشاهده کنید:

بازی Wolfenstein: Youngblood در ۴ مرداد ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: