سگا استودیو Two Point را خریداری کرد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۵:۱۲

با توجه به آخرین اخبار بازی، شرکت سگا، استودیوی بازی‌سازی Two Point را خریداری و به مجموعه استودیو‌های تحت نظر خود اضافه کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

درحالیکه بخش ژاپنی شرکت سگا معمولا با بازی‌های خود مورد توجه همگان قرار دارد، بخش اروپایی این شرکت مشغول به خدمت گرفتن استودیو‌های باز‌ی‌سازی متعدد است تا بخش بازی‌های رایانه‌ای خود را تقویت کند. از Creativity Assembly گرفته تا Relic Entertainment، Sports Interactive، Amplitude Studios همه به خدمت سگا در آمده‌اند. امروز اما طی جدیدترین خبر مربوط به این شرکت، باخبر شدیم که سازنده‌ی بازی Two Point Hospital یعنی Two Point Studios نیز به خدمت سگا درآمده تا بخش قدرتمند بازی‌های رایانه‌ای این شرکت بیش از بیش قدرتمندتر شود.

Two Point Studios اما استودیویی نوپاست که توسط مارک وبلی، گری کار و بن هایمرز در سال ۲۰۱۶ تأسیس شد. مارک وبلی به عنوان شخص اول این استودیو، از اینکه این استودیو به خدمت سگا درآمده ابراز خوشحال کرد و گفت:

پیبوستن Two Point Studios به سگا نقطه عطفی برای این استودیو محسوب می‌شود. خیلی خوشحالیم که عضوی از مجموعه‌ی Two Point هستیم و موفقت امروز را مدیون کار سخت، عشق، علاقه و فداکاری تیم توسعه‌دهنده‌ی کوچک اما فوق‌العاده با استعداد خود هستیم. عامل مهم دیگر در موفقیت‌های اخیر ما اما حمایت‌های فوق‌العاده‌ی کاربران بود که در طراحی و بهبود بازی Two Point Hospital نقش مهمی ایفا کردند.

همچنین آقای گری دیل، مدیر عملیاتی شرکت سگا طی بیانه‌ای، پیوستن Two Point Studios به این شرکت را به فال نیک گرفت و گفت:

بسیار خوشحالیم که Two Point Studios رسما به خانواده‌ی سگا پیوسته است. در همین مدت کوتاهی که از تأسیس این استودیو می‌گذرد، شاهد این هستیم که بازی موفقی در سطح جهانی در کارنامه‌ی خود دارند. بنابراین می‌دانیم که باید به سرعت پیش برویم. چون آن‌ها استودیوی خوبی برای سرمای گزاری هستند و البته تیم بسیار با استعدادی نیز در اختیار دارند.

با اعلام شرکت سگا، Two Point Hospital در کنار دیگر فرانچایزهای ساخته شده توسط استودیو‌های این شرکت به راه خود ادامه خواهد داد و خریداری استودیو سازنده‌ی آن تأثیری در روند ساخت و عرضه‌ی این بازی نخواهد داشت. بنابراین خوشبختانه همچنان شاهد انتشار بازی‌هایی مرتبط با Two Point Hospital خواهیم بود. اینکه Two Point Hospital چقدر موفقت آمیز بوده هنوز مشخص نشده اما وب‌سایتی که خبر خریداری استودیو Two Point Studios را پوشش داده به این نکته نیز اشاره کرد که این بازی توانست نمرات خوبی از سوی منتقدین و کاربران دریافت کند. سگا و Two Point Studios نیز اعلام کردند تیم توسعه‌دهنده‌ی آن ها در حال کار روی چندین پروژه‌ی معرفی نشده است که ظاهرا در سال جاری جزئیات بیشتری از آن‌ها خواهیم شنید.

آقای مارک وبلی، موسس استودیو Two Point Studios، در رابطه با بازی‌های مرتبط با فرانچایز Two Point گفت این بازی‌ها در جهان مشابه اما تکامل‌ یافته‌ی جهان بازی Two Point Hospital یعنی Two Point County جریان خواهند داشت. لازم به ذکر است بازی Two Point Hospital در حال حاضر برای کاربران رایانه‌های شخصی (ویندوز، لینوکس و مکینتاش) در دسترس است.

در آخر هم پیشنهاد می‌شود اگر علاقه‌مند به بازی Two Point Hospital هستید و یا اگر تا به حال چیزی از آن نشنیده‌اید، ویدئوی کوتاه زیر را تماشا کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: