اکتیویژن,وارزون,فصل سوم Call Of Duty Modern Warfare

فصل سوم بازی Call Of Duty: Modern Warfare تا چند روز دیگر آغاز می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ , ۲۲:۱۵

به نظر می‌رسد زمان زیادی تا برگذاری رویداد بعدی مدرن وارفر باقی نمانده‌است. اکتیویژن اعلام کرد فصل سوم بازی Call Of Duty: Modern Warfare و وارزون از بیستم ماه جاری آغاز می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طی چند هفته اخیر اکتیویژن محتواها، ماد و آپدیت‌های جدیدی را برای عنوان Call Of Duty Modern Warfare منتشر کرد. از روز گذشته تا پایان این هفته بخش چند نفره بازی به صورت رایگان قابل تجربه است و حالت بتل رویال وارزون بازی نیز ابتدا به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفت. هر دو این بخش‌ها تا کنون بروزرسانی‌های زیادی دریافت کرده‌اند و به کفته توسعه دهندگان این روند ادامه خواهد داشت.

سازندگان در صفحه رسمی توئیتر بازی زمان برگذاری رویداد فصل سوم بازی Call Of Duty: Modern Warfare را اعلام کردند. هیچ اطلاعات رسمی از محتوای فصل سوم بازی در دسترس نیست و هنور معرفی به صورت کامل و رسمی انجام نشده‌است. طبق شایعات انتظار می‌رود اسلحه‌های جدید، اوپراتورهای جدید و مپ‌ها و آیتم‌ها گوناگون بخشی از محتوای این فصل را تشکیل دهند.

فصل سوم از هشتم آوریل قابل تجربه خواهد بود!

نسخه ریمستر کال آو دیوتی مدرن وارفر و وارزون برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس است. چندی پیش اکتیوژن ریمستر بخش داستانی مدرن وافر۲ را برای پلی استیشن ۴ منتشر کرد. شما می‌توانید تریلر معرفی این نسخه را از اینجا تماشا کنید.

نظر شما درباره فصل سوم مدرن وارفر چیست؟ چنانچه موفق به تجربه رویدادهای پیشین شده‌اید، بازخورد شما چگونه بوده‌است؟ نظرات خود را با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: