id@xbox, PAX East 2019, Xbox Game Pass

Killer Queen Black و دو بازی دیگر به‌سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهند شد

توسط محمد اسفندیار در ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۰:۱۵

به‌تازگی یک رویداد از سمت مایکروسافت با نام ID@Xbox برگزار شد که در جریان آن بازی‌های آینده سرویس Xbox Game Pass اعلام شدند. همچنین مشخص شد که در نمایشگاه Pax East کدام بازی‌ها قابل بازی خواهند بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

طبق جدیدترین اخبار بازی، سه‌بازی Outer Wilds، Killer Queen Black و Blazing Chrome در روز عرضه در دسترس کاربران Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت و اگر اشتراک این سرویس را خریداری کرده باشید، بدون پرداخت هزینه و به‌صورت رایگان می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید. Killer Queen Black یک بازی آرکید چندنفره است که تا سقف هشت بازیکن را در خود جای می‌دهد و در سال ۲۰۱۹ در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این درحالی است که Outer Wilds یک بازی جهان باز است که باید در جهان بازی به‌گشت‌وگذار بپردازید و اسرار جدید را کشف کنید. ازاین‌رو قادر به‌ انجام چالش‌های مختلفی خواهید بود. این بازی نیز مانند Killer Queen Black در سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار می‌گیرد .

Blazing Chrome هم یک بازی تیراندازی سبک Run & Gun است. اما هنوز تاریخ انتشاری برای بلیزینگ کروم در نظر گرفته نشده است. در ادامه بازی‌های قابل بازی در نمایشگاه Pax East هم معرفی شدند که در تاریخ هشت فروردین ماه (۲۸ مارس) برگزار می‌شود.

برای بررسی دقیق تر می‌توانید ویدئوی رسمی منتشر شده از طرف Xbox مایکروسافت را مشاهده کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: