بازی Mario & Luigi Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۱:۱۵

شرکت نینتندو از بازی Mario & Luigi Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey برای کنسول Switch و ۳DS رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت Nintendo در جدیدترین اخبار بازی و در جریان لایو استریم نینتندو دایرکت، با انتشار تریلری از بازی Mario & Luigi Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey برای کنسول‌های نینتندو سوییچ و ۳DS رونمایی کرد. این بازی در واقع یک بازسازی می‌باشد که ابتدا در سال ۲۰۰۹ میلادی برای کنسول Nintendo 3DS منتشر شد و حالا قرار است دوباره در سال ۲۰۱۹ میلادی بر روی کنسول‌های جدیدتر با گرافیک و گیم‌پلی بهتر منتشر شود.

سال گذشته نینتندو نسخه بازسازی عنوان Superstar Saga را برای ۳DS منتشر کرد و حالا طبیعی به نظر می‌رسد که آن‌ها سراغ بازی بعدی و بهترین بازی Mario & Luigi را بازسازی کنند. این بازی شامل گیم‌پلی سنتی ماریو و لوئیجی می‌شود؛ به طور که با دکه A شما به کنترل ماریو پرداخته و در طرغ دیگر با دکه B می‌توانید شخصیت لوئیجی را کنترل کنید.

بیشتر وقایع بازی در دنیای Bowser اتفاق می‌افتد؛ چرا که شخصیت پلید داستان یعنی Fawful آنان را در این مکان گیر انداخته است. در این میان، بازیکنان می‌توانند کنترل شخصیت Bowser را در دست گرفته و برای پیدا کردن درمان به یک ماجراجویی در دنیای Mushroom Kingdom بروند. همان‌طور که از نام بازی پیداست؛ این نسخه شامل وقایع دیگری نیز می‌شود و داستانی که برسر Bowser Jr و مینیون‌های وی اتفاق می‌افتد را روایت می کند. این مطلب ممکن است باعث شود کاربرانی که نسخه ۳DS را در اختیار دارند، دوباره به تجربه بازی فکر کنند.

بازی Mario & Luigi Bowser’s Inside Story + Bowser Jr.’s Journey برای عرضه در سال ۲۰۱۹ میلادی برنامه‌ریزی شده است. در انتها می‌توانید تریلر معرفی بازی را در کنار تعدادی تصاویر از آن مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: