شایعه: بازی GTA 6 در آمریکای جنوبی و میامی جریان خواهد داشت

توسط سهیل حسینی در ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۶:۱۵

بر طبق شایعات تازه‌ای که منتشر شده، احتمال می‌رود حوادث بازی GTA 6 در دو منطقه بزرگ آمریکای جنوبی و شهر معروف وایس سی‌تی دنبال می‌شود. هم‌چنین، گفته شده شخصیت اصلی داستان یک زن بوده و تاریخ انتشار آن برای سال ۲۰۲۲ درنظر گرفته شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شماره بعدی از مجموعه بازی «سرقت بزرگ اتوموبیل» (Grand Theft Auto) یعنی GTA 6 قرار است در شهر میامی یا نسخه راک‌استاری آن از جنوب ایالت فلوریدا، یعنی وایس سی‌تی جریان داشته باشد. البته، در این گزارش اشاره شده بازیکنان برای انجام ماموریت‌ها به آمریکای جنوبی هم سفر خواهند کرد.

به‌نظر می‌رسد، قرار است برای اولین بار در این مجموعه، بازیکنان در نقش یک زن قرار بگیرند. البته، هنوز جزئیاتی درمورد این‌که آیا شخصیت‌های دیگری هم به مانند شماره پنجم در بازی GTA 6 حضور دارند یا خیر، منتشر نشده است. هم‌چنین، طبق این شایعات، گفته شده ۳ یا ۴ سال دیگر برای عرضه بازی باید صبر کنید و تاریخ انتشار بازی نیز برای سال ۲۰۲۲ درنظر گرفته شده است.

در حالی که ممکن است بازی GTA 6 در شهر میامی یا وایس سی‌تی اتفاق بی‌افتد، هنوز هم هیچ اطلاعاتی درمورد این‌که بازی در چه دوره‌ای جریان دارد و اسم شخصیت اصلی چه خواهد بود، وجود ندارد. تمامی این اطلاعات، از طرف شخصی منتشر شده که ادعا می‌کند به یک منبع داخلی نزدیک به استودیو «راک‌استار» دسترسی دارد.

در پایان لازم به ذکر است، انتظار نداشته باشید که «راک‌استار» به این زودی‌ها درمورد نسخه بعدیGTA  صحبت کند، چرا که این شرکت در حال حاضر مشغول توسعه بازی «سرخ‌پوست مرده: رستگاری ۲» (Red Dead Redemption 2) است. در صورت انتشار خبرهای بیشتر پیرامون این موضوع، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: