پیشنهاد جالب مدیرعامل «آیرون گلکسی» درمورد پورت نسخه سوئیچ بازی Monster Hunter World

توسط سهیل حسینی در ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۲:۴۵

احتمالا، آقای «آدام بویِز» را به خاطر حضور در کنفرانس‌های شرکت «سونی» و نمایشگاه‌های مختلف به یاد می‌آوریم. در حال حاضر، این شخص مدیرعامل استودیو «آیرون گلکسی» بوده و امروز از طریق توئیتر، یک پیشنهاد جالب به شرکت «کپکام» درمورد بازی Monster Hunter World ارسال کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش، درخواست‌های زیادی مبنی بر پورت نسخه سوئیچ بازی Monster Hunter World به کپکام داده شده بود، این شرکت پاسخ داد که پورت این نسخه بسیار مشکل است، چرا که محدودیت‌هایی پیش روی سازنده قرار خواهد گرفت.

پستی که آقای «بویِز» در توئیتر منتشر کرده، با خطاب قرار دادن تیم سازنده Monster Hunter World و کپکام، به این نکته اشاره داشت که آن‌ها چالش‌های پیش‌رو برای پورت نسخه سوئیچ را درک می‌کنند و از آن‌ها خواسته تا «به آن‌ها (آیرون گلکسی) یک فرصت بدهند» و در آخر به جمله «ناامیدتان نمی‌کنیم» اشاره کرده است.

این، پیامی بود که مدیرعامل آیرون گلکسی در توئیتر ارسال کرده و باید دید واکنش کپکام نسبت به این موضوع چه خواهد بود. در هر صورت، جالب است که این شرکت به پورت نسخه سوئیچ Montser Hunter World توجه می‌کند. البته، اگر حتی پورت این نسخه امکان‌پذیر هم باشد، باز هم ویژگی‌های محدود سخت‌افزاری کنسول نینتندو سوئیچ در این‌جا موضوع اصلی است و باید دید چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Monster Hunter World در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. نسخه رایانه‌های شخصی نیز در پاییز ۲۰۱۸ در اختیار کاربران این پلتفرم قرار خواهد گرفت.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: