«دونالد ترامپ» این هفته با اعضای صنعت بازی‌سازی دیدار خواهد کرد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

خانم «سارا سندرز»، سخنگوی کاخ سفید، در نشست خبری دیروز اعلام کرد، «دونالد ترامپ» در هفته آینده قرار است درمورد خشونت در بازی‌های ویدئویی با اعضای فعال صنعت بازی‌سازی صحبت کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا به این گزارش، «دونالد ترامپ» با نمایندگان صنعت بازی در هفته آینده با نمایندگان صنعت بازی‎سازی پیرامون ایمنی مدارس و خشونت مسلحانه صحبت نماید. هم‌چنین، «سندرز» درمورد خشونت مسلحانه گفت:

رئیس جمهور با تعدادی از افراد سهام‌داران ذی‌نفع صحبت کرده و در هفته آینده نیز با اعضای صنعت بازی‌های ویدئویی دیدار خواهد کرد تا ببیند چه کاری در آن جلسه می‌تواند انجام دهد. این مورد، یک روند مداوم بوده و انتظار نمی‌رود تغییرات به یک‌باره اتفاق بی‌افتد.

هفته گذشته، رئیس جمهور ترامپ درمورد خشونت در بازی‌های ویدئویی و فیلم‌ها و تاثیر آن در تیراندازی‌های اخیر صحبت کرد. این مورد، اولین بار نیست که اتفاق می‌افتد. در سال ۲۰۱۳، معاون رئیس جهور، «جو بایدن» پس از تیراندازی در مدرسه ابتدایی سندی هوک با اعضای فعال صنعت بازی دیدار کرد. بایدن، درمورد خشونت در بازی‌های ویدئویی بحث‌هایی انجام داد و افرادی مهم چون مدیرعامل شرکت «زنیمکس» آقای «رابرت آلتمن»، رئیس سابق استودیو «اپیک گیمز» آقای «مایک کپس» و نمایندگان دو شرکت «اکتیویژن» و «تیک تو» در این جلسه حضور داشتند.

اوایل همان سال که این قتل شکل گرفت، رئیس جمهور سابق آمریکا، «باراک اوباما» از کنگره خواسته بود تا درمورد تاثیرات بازی‌های ویدئویی خشونت‌آمیز بر روی نوجونان تحقیقاتی انجام دهند. بسیاری از سیاست‌مداران در طول سال‌های گذشته، درمورد خشونت در بازی‌های ویدئویی اشاراتی داشته‌اند. بنا به گفته «جو توئیست»، رئیس مرکز UKIE، طی تحقیقات انجام شده تاکنون ارتباط مستقیمی بین خشونت در بازی‌ها و انجام فعالیت‌های خشونت آمیز در دنیای واقعی به اثبات نرسیده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: