بازی Armored Warfare برای پلی استیشن ۴ معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

امروز، شرکت My.com از طریق مطبوعات، از انتشار بازی Armored Warfare برای پلی‌استیشن ۴ خبر داد. گفته شد، عنوان آنلاین و جنگی موردنظر در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم مذکور عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه کنسولی بازی Armored Warfare با تمام ویژگی‌هایی که قبلا بر روی رایانه‌های شخصی دیده‌ایم، همراه است. این بازی جنگ میان تانک‌ها را به تصویر می‌کشد، هم‌چنین تانک‌های موجود در بازی شامل پنج کلاس هستند که شامل تانک‌های اصلی، تانک‌های سبک، تانک‌های مخرب، ماشین زرهی و جنگی است.

حالت‌های بخش آنلاین نیز شامل بازیکن در برابر بازیکن، بازیکن در برابر محیط جنگی و عملیات جهانی می‌شود. در حالت عملیات جهانی، که یک حالت ترکیبی PVP و PVE است و ماموریت‌های PVE، عناصر اصلی و برجسته بازی (علاوه بر محیط مدرن) برگرفته از رقیب اصلی خود، بازی «جهان تانک‌ها» (World of Tanks) است. در کنار آن، این عنوان تمرکز زیادی بر روی مبارزات PVP دارد. اگر شما از ایده‌ی بازی «جهان‌ تانک‌ها» خوشتان آمده، اما می‌خواهید در میحطی آرام‌تر و به دور از فضای رقابتی تنگاتنگ باشد، این بازی‌ می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

بازی Armored Warfare در سال ۲۰۱۵ برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. این بازی، توسط استودیو Obsidian توسعه داده شد، اما شرکت My.com در بهمن ماه سال گذشته، کنترل کامل این عنوان را به‌دست گرفت. در پایان باید اشاره کرد، این عنوان به‌صورت رایگان در اوایل سال ۲۰۱۸ برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: