نحوه خرید لایک باکیفیت اینستاگرام

توسط دنیای بازی در ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ , ۱۸:۴۸

برنامه های زیادی در تلفن همراه همه ما نصب شده است که شبکه های اجتماعی شامل این برنامه ها است. اینستاگرام در کنار دیگر شبکه های اجتماعی همانند : واتساپ، تلگرام، و …. از پرمخاطب ترین و پربازدید ترین شبکه های اجتماعی محسوب میشود.

این روز ها شاهد این مسئله هستیم که ۸۰ درصد مردم دنیا در تلفن همراه خود برنامه اینستاگرام را نصب کرده اند و برای خود یک صفحه شخصی و یا شغلی ایجاد کرده اند . اینستاگرام شامل عناوینی چون: پست ، استوری، لایو زنده است.هر پست شامل لایک و کامنت است و هر استوری شامل واکنش نشان دادن یا همان کامنت گذاشتن در دایرکت میشود.

نکاتی درباره لایک واقعی:

لایک واقعی هیچ هزینه ایی ندارد.فقط زمان و دقت کافی نیاز است تا بتوانید پست هایی باکیفیت بالا ایجاد کنید و منتشر کنید تا شایسته دریافت لایک های واقعی از فالوورهای واقعی باشد.

۱: برای داشتن لایک های واقعی در پست های و استوری های خود هشتگ هارا فراموش نکنید، هشتگ ها روش خوبی برای دیده شدن اکانت شما است .توجه داشته باشید که هشتگ هارا مرتبط با موضوع پست خود انتشار دهید زیرا برخی افراد بدون توجه به موضوع مرتبط هشتگ های نامناسب میگذارند و بر این باور هستند که فالوور و لایک جذب میکنند در حالیکه این باور اشتباه است.اینستاگرام در بروزرسانی اخیر خود پست هایی که شامل هشتگ های نامناسب هستند را به صورت خودکار حذف میکند.

۲: برای دیده شدن پست های خود و داشتن لایک های بیشتر شما باید اکانت خود را در حالت عمومی قرار دهید تا همگان دسترسی راحت تری به صفحه شما داشته باشند، وقتی که اکانت شما عمومی باشد پست های شما برای همه اکانت های اینستاگرام نمایش داده میشود و این یکی از روش های گرفتن لایک بیشتر و واقعی است.

۳:پست های خود را در زمان مناسب انتشار دهید، یعنی چه؟

زمانی پست های شما لایک بیشتری دریافت میکند که فالوور های زیادی آن را دیده باشند.زمانی را برای انتشار پست خود انتخاب کنید که میدانید بیشتر فالوور هایتان آنلاین هستند.معمولا برای گذاشتن پست از ساعت ۷ صبح تا ۶عصر بهترین زمان است ، برای اینکه بهتر متوجه شوید که در چه ساعاتی از شبانه روز بهتر لایک دریافت میکنید آزمون و خطا انجام دهید.برای مثال: مدتی در ساعات مختلف پست و استوری منتشر کنید و دقت کنید که در کدام ساعات لایک بیشتری را دریافت میکنید.

۴:برای افزایش لایک واقعی و بیشتر ، پست های جذاب و باکیفیتی را ارائه دهید.و در اینستاگرام فعال باشید .شما هرچقدر بیشتر فعال باشید برای کاربران اینستاگرام، الگوریتم اینستاگرام شمارا به آنها پیشنهاد میدهد.

در اینجا میخواهیم درباره نحوه خرید لایک اینستاگرام صحبت کنیم.

لایک اینستاگرام به چه دلیلی خریداری میشود؟

برخی از کاربران برای افزایش فالوور و لایک صفحه خود در اینستاگرام دست به روش هایی همچون خریداری لایک و فالوور میزنند. پستی که در صفحه خود انتشار میدهید برای فالوور ها به نمایش گذاشته میشود و هر مخاطب با لایک کردن یا کامنت گذاشتن در پست شما ابراز احساسات میکند.

گاها این فالوور و لایک ها فیک هستند که وقتی ربات اینستاگرام متوجه این موضوع میشود کاربر را جریمه کرده و یا صفحه او را میبندد.

لایک و فالوور برای این جهت خریداری میشود که کاربر قصد دارد صفحه اش دیده شود و بیشتر جلب توجه کند یا بعضی افراد هستند که صفحه کاری در اینستاگرام دارند و میخواهند از طریق خرید لایک برای پست و استوری هایشان مخاطب و فالوور بیشتری را جذب نمایند تا بتوانند صفحه کاری خود را افزایش دهند و به کارشان رونق ببخشند . هر چقدر لایک و فالوور و کامنت بهتر و بیشتر باشد مخاطب بیشتر جذب میشود و اعتماد میکند و جذب این صفحات میشود.با هر لایک یک فالوور واقعی صاحب صفحه در اینستاگرام درآمد کسب میکند.

تفاوت لایک بیشتر یا کمتر در اینستاگرام چیست؟

فرقی نمیکند فالوور های زیادی داشته باشید یا نه.داشتن لایک های زیاد در اینستاگرام یکی از آسان ترین روش های موفقیت در این زمینه است.در نهایت همه مخاطبین به دنبال آن اندک رضایت هستند که با دوبار ضربه زدن بر پست باعث بوجود آمدن موفقیت بزرگی میشود.

بسیاری از مخاطبان که نمیتوانند از طریق پست و استوری هایشان فالوور و لایک جذب کنند، از شرکت های غیر معتبر لایک فیک خریداری میکنند تا بتوانند اکانت خود را تقویت کنند ، که این لایک کننده ها صفحاتی دروغین و فیک هستند .که هیچ تاثیر مثبتی هم ندارند.

لایک اینیستا باکیفیت

لایک اینستاگرام چگونه خریداری میشود؟

لایک اینستاگرام توسط شرکت های کوچک غیر معتبر یا برنامه های رایگان و پولیی که در گوگل موجود هستند خریداری میشوند و عضو فالوور های صفحه شما میشوند ، این برنامه ها یا شرکت ها با اندک هزینه ایی هر فالوور و لایکی که بخواهید را برای شما معرفی میکند و در اختیار شما قرار میدهد.با خرید این لایک ها صفحه شما به طور خودکار از جانب این اکانت های فیک لایک دریافت میکند.این شرکت ها و برنامه ها معتبر نیستند و لایک های باارزش ارائه نمیدهند.لایک های اینستاگرام شاید به نظر بی اهمیت باشد اما میتوان گفت که همین لایک های ساده یک تعامل مهم است که بر صفحه و پست های شما تاثیر میگذارد.ما در مجمموعه ایرانی گرام شرایطی رو به وجود اوردیم که بتوانید لایک های ایرانی باکیفیت خریداری کنید و شاهد رشد پیج خود باشید.

بهترین و با کیفیت ترین لایک اینیستا

اکانت های دیگر چگونه متوجه میشوند شما لایک خریداری کرده اید؟

۱: اگر تعداد لایک ها نسبت به فالوور های صفحه شما زیاد باشد یا کم باشد ، به راحتی میتوان فهمید که لایک ها فیک هستند.

۲: اکانت هایی که پست های شمارا لایک میکنند از نظر فعالیت و به روز رسانی واکنشی نداشته باشند و یا عکس پروفایل و فالوور ندارند حاکی از این است که اکانت دروغین است.

۳: یکی از مهمترین عواقب خرید لایک این است که در آینده دیگر لایک اهمیت زیادی نخواهد داشت.زیرا اینستاگرام تصمیم دارد که دیگر تعداد لایک ها را نمایش ندهد.در این صورت دیگر کسی به دنبال خرید لایک نمیرود.

۴: اگر اینستاگرام متوجه لایک های فیک پست شما شود و بفهمد که شما از قوانین اینستاگرام تخدی کردید اکانت شما را مسدود میکند و نام کاربری شما را برای همیشه مسدود میکند که شما دیگر نمیتوانید با آن نام کاربری وارد اینستاگرام شوید، و یا آی پی شمارا از همه سایت ها و اینستاگرام حذف مینماید.

۵: لایک فیک کاری جز محبوب به نظر رسیدن اکانت شما نمی کند و هیچوقت مانند لایک واقعی عمل نمیکند ومنجر به تاثیرات مثبت نمیشود.

فروش لایک اینستاگرام

منبع : iranigram.com

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: