کنترلر-DualSense

جزئیات تازه‌ای از کنترلر DualSense منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۲۹ تیر ۱۳۹۹ , ۲۰:۵۸

جف کیلی در ویدئویی عملکرد کنترلر DualSense در پلی‌استیشن ۵ را در بازی Astro’s Playroom نشان داده است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

همان‌طور که قبلا وعده داده شده بود، جف کیلی جزئیات تازه‌ای را از کنترلر DualSense در کنار گیم‌پلی بازی Astro’s Playroom روی PS5 در ویدئویی منتشر کرد. کیلی همچنین در این ویدئو از اندازه بزرگ‌تر DualSense نسبت به DualShock صحبت کرد در حالی که وزن آن چندان بیشتر نیست. اسپیکر های روی دسته‌ی بازی هنگام عبور از طوفان یا یخ در Astro’s Playroom صدای جالب و وسیعی ایجاد می‌کردند و صحبت کردن ربات‌های درون بازی، روی عملکرد تریگر‌های تطبیقی تاثیر داشتند. ویدئوی منتشر شده تا حدودی عملکرد کنترلر DualSense را در یکی از بازی‌های پیش‌فرض کنسول پلی‌استیشن ۵ نشان می‌دهد. پیش‌تر نیز اعلام شده بود که DualSense از جک هدفون ۳.۵ میلیمتری نیز بهره می‌برد. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید.

سونی قصد دارد با عرضه کنسول نسل بعد خود تحولی در قدرت سخت افزاری کنسول‌ها و سیستم صداگذاری بازی‌ها ایجاد کند. برای سال‌ها و طی نسل‌های مختلف کنسول‌ها هموراه رنگ مشکی به عنوان نماد کنسول‌ها و کنترلر این کمپانی شناخته می‌شد اما، این رویه در نسل نهم تغییر یافته و سفید رنگ اضلی کنسول پلی استیشن ۵ است.

در برخی موارد کمپانی‌ها این امکان را برای مشتریان خود فراهم می‌کنند که برخی شخصی ساری‌ها روی کنسول و کنترلر خود اعمال کنند و یا رنگ دلخواهد خود را برگزینند. مخاطبان سونی نیز امیدوارند این موضوع مورد توجه مسئولان سونی قرار گیرد. به نظر می‌رسد آن‌ها هنوز تصمیم قطعی اتخاذ نکرده‌اند.

آقای اریک لمپل (Eric Lempel)، رئیس تیم بازاریابی پلی استیشن در گفت و گو با آقای جف کیلی از برخی برنامه‌های آتی سونی پرده برداری کرد. یکی از موضوعات بحت آن‌ها، رنگ‌ها و تم‌های جدید برای کنترلر پلی استیشن ۵ بود. آقای لمپل اعلام کرد تصمیم گیری درباره این مسئل اولویت آن‌ها نیست و تمرکز اصلی معطوف به عرضه موفقیت آمیز کنسول است.

زمان تصمیم گیری درباره این موضوع هنوز نرسیده، اکنون باید تمرکز خود را معطوف به عمل به وعده‌هایمان کنیم و بالاخره درباره این موضوع هم صحب خواهیم کرد.

آقای لمپل وعده داد فرآیند پیش فروش کنسول به صورت ناگهانی آغاز نمی‌شود و حتما این کار با اطلاع قبلی صورت می‌گیرد.

نظرات خود را در مورد این ویدئو با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: