اولین بسته‌الحاقی بازی Kingdom Come: Deliverance منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۱۷:۲۵

شرکت دیپ سیلور ساعاتی پیش اولین بسته‌الحاقی بازی Kingdom Come: Deliverance به نام From The Ashes را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Kingdom Come: Deliverance چند ماهی می‌شود که در دسترس قرار گرفته و نزدیک به یک میلیون نسخه فروش کرده است؛ بنابراین می‌توان گقت که بازی به راحتی طرفداران خود را پیدا کرده است. در این میان اما گسترش‌دهنده‌های ویژه ممکن است که بازیکنان را وارد سبک دیگری از بازی‌ها وارد کند. بسته‌الحاقی From The Ashes اولین بسته بازی Kingdom Come: Deliverance است که در جدیدترین اخبار بازی، امروز برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفت. در این ماجراجویی، شما یک مدیر جدید هستید و مسئول ساخت و ساز ساختمان‌ها و حل اختلاف‌ها میان روستاییان هستید. شما باید انتخاب کنید که کدام سازه‌ها نظیر میخانه‌ها، میدان‌های مبارزه و غیره ساخته و ارتقا پیدا کنند. شما باید هزینه‌های مواد اولیه و نیروی کار را در این راه حساب و کتاب کنید.

دریافت از وبسایت آپارات

گیم‌پلی نقش آفرینی بازی Kingdom Come: Deliverance بنظر می‌رسد همچنان همانند گذشته باشد اما حالا شکل حل و فصل اختلافات روستاییان و همچنین پی بردن اینکه با فرا رسیدن شب چه کاری باید انجام دهید، به خود گرفته است. فعالیت‌های آزاد شامل اسب سواری در استبل‌ها، تاس بازی در میخانه‌ها و یا مبارزه در میادین مخصوص می‌باشد. در ادامه می‌توانید تصاویری از اولین بسته‌الحاقی بازی Deliverance را مشاهده کنید:

بازی Kingdom Come: Deliverance توسط استودیو وارهورس توسعه سافته و توسط شرکت دیپ سیلور نیز برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: