تریلر

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی جدید بازی Total War Saga: Thrones of Britannia

توسط محمد کرماجانی در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۸:۴۰

جدیدترین تریلر بازی Total War Saga: Thrones of Britannia نشان می‌دهد که بازیکنان چگونه می‌توانند از موقعیت‌های دشوار خارج شوند؛ در ادامه همراه دنیای‌ بازی باشید.

به تاریخ انتشار بازی Total War Saga: Thrones of Britannia در ۱۳ اردیبهشت (۳ می) نزدیک می‌شویم و حالا ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی این عنوان با محوریت دومین پادشاهی انگلستان Mierce منتشر شده است.

در ابتدای این تریلر مشاهده می‌شود که مشکلاتی برای این کشور وجود دارد و پادشاهی Mierce با توجه به داشتن شمشیر زن‌های قهار و همچنین سواره‌نظام قدرتمند در تلاش است تا کنترل را دوباره به‌دست بگیرد. این ویدیو بر اینکه اگر بازیکنان در موقعیت‌های مختلف گرفتار شوند می‌توانند از چه استراتژی‌هایی در بازی استفاده کنند، متمرکز است. در نهایت این ویدیو با پیروزی‌های قاطع و انتصاب‌های مختلف برای Mierce نشان می‌دهد به عنوان یک بازیکن مهم در نهایت قدرت را به‌دست می‌گیرد.

در هفته‌های اخیر تریلرهای دیگری از گیم‌پلی این عنوان با موضوعات مختلف از جمله تمهیدات سیاسی و تغییرات در جنگ منتشر شده بود. Total War Saga: Thrones of Britannia در ۱۳ اردیبهشت (۳ می) در دسترس قرار خواهد گرفت.

شما می‌توانید تریلر متمرکز بر پادشاهی Mierce و قدرت گرفتن دوباره آنها را در زیر مشاهده کنید:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: