تماشا کنید: صحبت‌های سازندگان درباره‌ی شخصیت کلویی

توسط سورنا رضایی در ۲۸ تیر ۱۳۹۶ , ۱۹:۳۰

دنباله‌ی بازی تحسین شده‌ی Life is Strange با نام کامل Life is Strange: Before the Storm هم اکنون در دست توسعه قرار دارد. البته برخلاف نسخه‌ی اول که استودیو دونت‌نات وظیفه‌‌ی ساخت آن را برعهده داشت، وظیفه‌ی ساخت دنباله بر عهده‌ی استودیو «دک ناین گیمز» (Deck Nine Games) قرار دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سازندگان بازی Life is Strange: Before the Storm در استودیو دک ناین گیمز اخیراً ویدئویی را از روند ساخت این بازی منتشر کرده‌ و در آن به بررسی رابطه‌ی میان «کلویی» و «ریچل اَمبر» پرداخته‌اند.  شخصیت کلویی در مقایسه با نسخه‌ی قبلی این سری یک تفاوت بزرگ خواهد داشت. در این نسخه، «اَشلی برچ» (Ashly Burch) تنها به عنوان مشاور با پروژه همکاری کرده و دوبلور شخصیت کلویی نخواهد بود. دلیل این اتفاق نیز اعتصاب دوبلورهای بازی بوده است.

وظیفه‌ی دوبله‌ و صداگذاری شخصیت کلویی در این نسخه بر عهده‌ی «ریهانا دِوریز» (Rhianna Devries) قرار داشته که در این ویدئو نیز حضور دارد. او در این ویدئو می‌گوید که نسبت به اهمیت شخصیت کلویی بسیار آگاه بوده و سعی می‌کند تا جای ممکن بسیار واقعی به ایفای نقش بپردازد. همچنین او در ادامه‌ می‌گوید که شخصیت کلویی بسیار دوست داشتنی است.

در بخش دیگر ویدئو، آقای «زک گریس» (Zak Garris)، نویسنده‌ی ارشد، درباره‌ی اهمیت رابطه‌ی میان دو شخصیت کلویی و ریچل صحبت می‌کند. او می‌گوید هر دو شخصیت نیازمند یک سری چیزهایی هستند که تنها طرف مقابل می‌تواند آن‌ها را فراهم کند. به همین دلیل نیز ریچل در زندگی کلویی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده کنید:

در پایان لازم به ذکر است که بازی Life is Strange: Before the Storm سه اپیزود خواهد داشت. اپیزود اول این بازی در تاریخ سی‌ویکم آگوست (نهم شهریور ماه) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: صحبت‌های سازندگان درباره‌ی شخصیت کلویی”

  1. Frozen Snow گفت:

    شدیدن منتظر :۱۵: :۱۵:

    ۰ ۰