پی سی گیمینگ (PC Gaming)

سودا ۵۱ جزئیات جدید از The Silver Case را منتشر کرد

آواتار سهیل حسینی توسط سهیل حسینی در ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

NIS آمریکا اطلاعات جدید درمورد عنوان در دست ساخت استودیو «سودا ۵۱» یعنی «پرونده نقره‌ای» (The Silver Case)، برای پلی استیشن ۴ را نمایش داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ناشر بازی، جزئیاتی از دو قسمت جدید شامل مقدمه با نام کامل Whiteout Prologue و قسمت بعدی آن YAMI را نشان داد، عنوان «پرونده نقره‌ای» در اصل توسط استودیو Grasshopper در سال ۱۹۹۹ برای کنسول پلی استیشن منتشر شد. حال نسخه اچ‌دی و ریمستر شده این عنوان توسط استودیو افسانه‌ای سودا ۵۱ در سال ۲۰۱۷ برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

Whiteout Prologue قسمت کوتاهی از اتفاقاتی است که سال‌ها بعد از «پرونده نقره‌ای» اتفاق می‌افتد. بدیهی است، این پُلی است بین وقفه ایجاد شده ادامه «پرونده نقره‌ای» بر عنوانی که در سال ۲۰۰۵ منتشر شده یعنی The Silver Case: Ward 25 خواهد بود.

علاوه بر این، YAMI قسمت طولانی‌تری خواهد بود که چند ماه بعد از آخرین قست به وقوع می‌پیوندد. این اتفاقات درحالی است که بازی‌کنان به نفحص و تحقیق درمورد قتلی مرموز از دید روزنامه‌نگار آزاد به نام توکیو موریشیما می‌پردازند.

درحال حاضر این بازی برای رایانه‌های شخصی در دسترس است، با این‌حال فصل‌های جدید به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ خواهد آمد. تاریخ انتشار این بازی برای پلی استیشن ۴، سه شنبه، ۲۹ فروردین در آمریکای شمالی و جمعه، ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ در اروپا منتشر می‌شود.

در ادامه تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده می‌کنیم:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: