تماشا کنید: بازی ShadowBreak توسط یوبی‌سافت معرفی شد

توسط سورنا رضایی در ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

امروز، استودیو «هالیفاکس» (Halifax) شرکت فرانسوی یوبی‌سافت، بازی ShadowBreak را با انتشار یک تریلر معرفی کرد. این بازی، نخستین عنوان از سری Tom Clancy خواهد بود که برای سیستم عامل‌های تلفن همراه عرضه خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بازی ShadowBreak، یک بازی در سبک ریل تایم و شوتر آنلاین کاربر علیه کاربر است که اتفاقات داستان آن در زمان آینده رخ می‌دهد؛ زمانی که گروه‌های تبهکاری که خود را Shadow Nations می‌نامند، علیه امنیت جهانی به پا می‌خیزند. در این بین، کاربران می‌بایست کنترل تک تیراندازان ماهری را برعهده بگیرند که ShadowBreak نام داشته و ماموریت آن‌ها مقابله با این گروه‌های تبهکاری است.

ماموریت کاربران، استفاده از این تک تیراندازان به منظور حمله به پایگاه‌های دشمن است. در این بین، کاربران می‌توانند از تجهیزات، سربازان و لباس‌های نظامی مختلف استفاده کنند. البته برخی ترکیبات آماده نیز در بازی قرار دارند که کاربران می‌توانند با کمک آن‌ها، استراتژی‌های گوناگون را به‌کار برده و عملیات را به پایان برسانند. علاوه بر این، در پایان هر عملیات کاربران پاداش دریافت خواهند کرد که می‌توانند از آن‌ها برای بهبود سربازان جوخه‌ و تجهیزات نظامی استفاده کنند. در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/VG53q/vt/frame[/aparat]

در پایان لازم به ذکر است که بازی ShadowBreak اواخر سال جاری میلادی برای سیتم عامل‌های تلفن همراه اندروید و آی‌اواس عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: