بازی-Final-Fantasy-16

شایعه: رونمایی از بازی Final Fantasy 16 نزدیک‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کنید

توسط میلاد یزدی در ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , ۱۹:۴۵

یک اینسایدر معروف در وبسایت ResetEra گفته است که رونمایی از بازی Final Fantasy 16 نزدیک‌تر از آن چیزی است که کاربران تصور می‌کنند. با دنیای بازی همراه باشید.

در چند ماه گذشته شایعاتی پیرامون قسمت بعدی فرنچایز Final Fantasy وجود داشته است. اینسایدر معروف Navtra از طریق وبسایت ResetEra اعلام کرده که Final Fantasy 16 نزدیک‌تر از آن چیزی است که بیشتر کاربران تصور می‌کنند.

در یک پست در فروم‌های سایت ResetEra توسط اینسایدر Navtra گفته شد که رونمایی از Final Fantasy 16 بسیار نزدیک است و احتمالا به نوعی در انحصار پلی‌استیشن ۵ خواهد بود. این «به نوعی در انحصار بودن» البته می‌تواند به مفهوم انحصار زمانی بازی باشد. در واقع اگر فرض کنیم مفهوم در انحصار بودن درست باشد، بازی Final Fantasy 16 احتمالا برای مدت زمانی در انحصار کنسول نسل بعدی سونی خواهد بود. این مساله با توجه به  قراردادهای موفق استودیو Square Enix به عنوان توسعه‌دهنده بازی با سونی( در مورد بازی‌های Final Fantasy 7 Remake و Project Athia و حتی DLCهای Marvel’s Avengers)، اصلا دور از انتظار نخواهد بود.

ظاهرا قرار بوده است که Final Fantasy 16 در رویداد رونمایی از بازی‌های پلی‌استیشن ۵ در ماه ژوئن نمایش داده شود. اما گویا این بازی در لحظات آخر از لیست بازی‌های مراسم حذف شد. در نهایت مشخص شد که FF 16 برای رونمایی بسیار آماده‌تر از Project Athia بوده است. اما از آنجایی که Project Athia به عقیده تصمیم‌گیران مراسم سونی، سورپرایز جالب‌تری بوده است، نمایش Final Fantasy 16 از درون مراسم ویترین باز‌ی‌های پلی‌استیشن ۵ بیرون کشیده شد.

در مورد تاریخ رونمایی از FF 16 هنوز اطلاعاتی ارائه نشده است. علی‌رغم اینکه قسمت بعدی برنامه State of play قرار است در بامداد جمعه ۱۷ مرداد پخش شود، با توجه به تایید سونی در نمایش ندادن اطلاعاتی از PS5 و بازی‌های آن در این قسمت از برنامه، بنابراین باید کمی بیشتر برای معرفی و رونمایی از Final Fantasy 16 صبر کنیم. گزارشات زیادی وجود دارد که سونی هنوز تعداد زیادی از بازی‌های استودیوهای شخص ثالث خود را معرفی نکرده است که اکنون به نظر می رسد FF 16 یکی از این عناوین باشد.

نظرات خود را در مورد رونمایی از Final Fantasy 16 با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: