تریلر-بازی-Hellblade-2

تریلر بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 به‌صورت Real Time اجرا شده است

توسط میلاد یزدی در ۲۵ تیر ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۹

در یکی از ارائه‌های کمپانی اپیک گیمز در Unreal Fest Online، مجدداً تاکید شد که تریلر بازی Hellblade 2 که در مراسم The Game Awards 2019 رونمایی شده بود، به‌صورت Real Time اجرا شده است. با دنیای بازی همراه باشید.

در اواخر سال میلادی گذشته، فیل اسپنسر (phil spencer) رو صحنه‌ی مراسم The Game Awards 2019 آمد و در میان حیرت همه حاضران، از Xbox Series X به‌عنوان کنسول نسل بعدی مایکروسافت رونمایی کرد. دقایقی بعد بود که بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 معرفی شد و شگفتی مراسم را تکمیل کرد. بازی آشکارا یک تریلر خیره‌کننده داشت و همان زمان اشاره شده بود که این تریلر در موتور بازی‌سازی UE5 اجرا شده و به‌صورت Real Time بوده است. مثل همیشه در این مورد شک و تردید‌هایی وجود داشت و اکنون به نظر می‌رسد که کمپانی Epic Games این مساله را مجدداً تایید کرده است.

در طول Unreal Fest Online کمپانی اپیک گیمز چندین پرزنتیشن در مورد موتور بازی‌سازی UE5 داشته است. در طول یکی از اسلاید‌های ارائه شده که مربوط به شخصیت‌های واقعی انسانی در بازی و موتور بوده است، کاراکتر بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 قرار داشته است که زیر آن عبارت «کیفیت شخصیت‌سازی به‌صورت Real Time» درج شده بود. ارائه دهنده این اسلاید نیز در صورت تردید کاربران، خواسته است که آنها بار دیگر تریلر منتشر شده را به دقت بررسی و مشاهده کنند.

برای کسانی که از ابتدا به این مساله مشکوک بوده‌اند، این اسلاید و این ارائه‌ها اهمیت چندانی نخواهد داشت. اما به هر صورت برای اطمینان قطعی باید تا عرضه بازی صبر کنیم.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 برای عرضه روی کنسول Xbox Series X و رایانه‌های شخصی تایید شده است. بازی با استفاده از موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5 در حال توسعه است و هنوز تاریخ عرضه مشخصی برای آن تعیین نشده است.

نظرات خود را در مورد تریلر بازی Hellblade 2 با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تریلر بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 به‌صورت Real Time اجرا شده است”

  1. نیما گفت:

    حالت های صورت Senua فوق العاده بود و با اون موسیقی عجیب به شدت همخوانی داشت???

    ۰ ۰