جت-پک-در-Call-of-Duty

ظاهرا جت‌ پک‌ در Call of Duty امسال حضور نخواهد داشت

توسط بهنام میرزائی در ۱۷ دی ۱۳۹۸ , ۱۱:۴۴

حضور جت‌ پک‌ در Call of Duty امسال طبق انتشار توئیتی از کمپانی Treyarch به‌صورت کامل رد شده است و انتظار می‌رود که مجموعه هنوز هم به روند نبردهای واقع‌گرایانه و زمینی خود ادامه دهد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، در طی چند سال گذشته مجموعه Call of Duty نسبت به سال‌های ابتدایی خود بیشتر به مقوله جنگ در دنیای مرن پرداخته است. علارغم اینکه نسخه سال ۲۰۱۹ آن بیشتر روی زمین و جنگ واقع‌گرایانه تمرکز داشت، اما هنوز هم نمی‌توان گفت که در سال ۲۰۲۰ هم همین روند را دنبال خواهد کرد یا خیر. تنها چیزی که ما می‌دانیم این است که نسخه‌ی امسال فاقد جت‌پک خواهد بود.

دیوید ووندرهار کمپانی Treyarch اخیرا در توئیتر در پاسخ به هواداری که پرسیده بود «آیا در نسخه بعدی بازی جت‌پک‌ها وجود خواهند داشت یا خیر» گفته است که چنین چیزی در بازی نخواهد بود. وی در توئیت بعدی خود اظهار داشت که وقتی جت‌پک برای اولین‌بار در بازی Call of Duty: Black Ops 3 رونمایی شد، طبق کلماتی که ووندرهار به‌کار برده است، «آن‌ها مرا از بزرگ‌ترین ارتفاع آویختند». با این حساب به‌نظر نمی‌رسد که او از طرفداران وجود جت‌پک در بازی باشد.

اگر متوجه نمی‌شوید که چرا به‌جای اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games)، استودیوی Treyarch در بحث‌های پیرامون Call of Duty شرکت می‌کند، سال گذشته گزارشی منتشر شد که نشان می‌دهد اکتیویژن به‌دلیل مشکلات داخلی ایجاد شده در Sledgehammer، چرخه انتشار بازی‌های این مجموعه را که بین سه استودیو در جریان بود، خواهد شکست. این اتفاق در کنار انتشار لیست شغلی Treyarch قرار می‌گیرد که در ماه‌های گذشته بیشتر شده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که نسخه بعدی بازی Call of Duty به‌صورت ساده Call of Duty: Black Ops نامیده خواهد شد و یک بخش داستانی ۴۰ ساعته خواهد داشت. نظرات خود را در مورد حضور جت‌ پک‌ در Call of Duty با ما درمیان گذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: