بازی‌ های-رایگان-ماه-دسامبر-2019-سرویس-Xbox-Live-Gold

بازی‌ های رایگان ماه دسامبر ۲۰۱۹ سرویس Xbox Live Gold مشخص شد

توسط بهنام میرزائی در ۱۱ آذر ۱۳۹۸ , ۱۵:۰۲

بازی‌ های رایگان ماه دسامبر ۲۰۱۹ سرویس Xbox Live Gold اعلام شد و دارندگان کنسول‌های نسل فعلی و قبلی این کمپانی می‌توانند ماه پایانی سال را با چند اثر خوب به‌پایان برسانند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی و با رسیدن ماه دسامبر، مایکروسافت بالاخره بازی‌های رایگان ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ را برای مشترکین Xbox Live Gold اعلام کرد. طبق معمول، این لیست شامل ۴ بازی است که دوتای اول در ابتدا و دوتای دیگر هم در خلال ماه دسامبر ۲۰۱۹ دراختیار بازیکنان قرار خواهند گرفت.

بازی کارتی Insane Robots برای ایکس باکس وان و Toy Story 3 برای ایکس باکس ۳۶۰ که همزمان با اکران این انیمیشن به بازار عرضه شد، دو بازی رایگانی هستند که از اول دسامبر به‌صورت رایگان در اختیار مشترکین سرویس Xbox Live Gold قرار دارند. بازی Insane Robots در طول ماه و Toy Story 3 تا ۱۵ دسامبر در این سرویس فعال خواهند بود و سپس به قیمت معمولی خودشان بازخواهند گشت.

بعد از آن، مشترکین گلد می‌توانند تو بازی دیگر یعنی Jurassic World Evolution برای ایکس باکس وان و Castlevania: Mirror of Fate HD برای ایکس باکس ۳۶۰ را از از ۱۶ دسامبر به رایگان دراختیار داشته باشند. به‌لطف ویژگی backward compatibility مایکروسافت، تمامی بازی‌های رایگان ایکس باکس ۳۶۰ روی کنسول نسل فعلی این کمپانی هم قابل بازی خواهد بود. بنابراین اعضای این سرویس که ایکس باکس وان دارند می‌توانند هر چهار بازی را در ویترین خود داشته باشند.

گفتنی است که بازی Mirror of Fate HD در تاریخ ۳۱ دسامبر به‌قیمت عادی خودش بازمی‌گردد، این درحالی است که بازی Jurassic World را برای مدت بیشتری می‌توانید رایگان تجربه کنید و تا ۱۵ ژانویه در سرویس فعال خواهد بود. لیستی در پایان ارائه شده است که تمام بازی‌های رایگان ماه دسامبر ۲۰۱۹ را نشان می‌دهد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، برخی از عناوین رایگان ماه نوامبر هم هنوز برای مدتی در این ماه دراختیار بازیکنان هستند. بازی‌های رایگان ماه نوامبر یعنی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter و Joy Ride Turbo در ۳۰ نوامبر به‌قیمت عادی بازگشتند، اما The Final Station را تا ۱۵ دسامبر می‌توانید تجربه کنید.

بازی‌ های-رایگان-ماه-دسامبر-2019-سرویس-Xbox-Live-Gold

بازی‌ های رایگان ماه دسامبر ۲۰۱۹ سرویس Xbox Live Gold:

  • The Final Station | November 16-December 15 (Xbox One)
  • Insane Robots | December 1-31 (Xbox One)
  • Jurassic World Evolution | December 16-January 15 (Xbox One)
  • Toy Story 3 | December 1-15 (Xbox 360)
  • Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD | December 16-31 (Xbox 360)

نظرات خود را در مورد بازی‌ های رایگان ماه دسامبر ۲۰۱۹ سرویس Xbox Live Gold با ما درمیان گذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: