کونامی در حال کار کردن بر روی آی‌پی جدیدی برای کنسول است

توسط امیرحسین نورپور در ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ , ۱۹:۴۴

به تازگی شرکت کونامی (Konami)، ناشر مجمومه Metal Gear Solid در حال کار کردن بر روی آی‌پی نامشخصی برای کنسول است. درادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بر اساس جدیدترین اخبار  دنیای بازی، شرکت  کونامی به ‌تازگی از کار کردن روی یک آی‌پی جدید برای کنسول خبر داده است که به‌گفته‌ خود به‌صورت جهانی شناخته شده است، اما این آی‌پی عنوانی از مجموعه Metal Gear Solid یا Silent Hill نخواهد بود. این خبر را ماسامی ساسو، سرپرست بخش اروپایی شرکت کونامی، در گفتگو با وب‌سایت گیم اینداستری (GamesIndustry) بیان کرده و از برنامه‌های این کمپانی برای بازی‌های کنسول صحبت کرده است.

در طول نسل اخیر این کمپانی تنها بازی‌های اندکی برای کنسول‌های نسل حاضر منتشر کرده است که در این بین می‌توان به بازی Metal Gear Solid V و نسخه‌های فرعی آن، بازیSuper Bomberman R ، بازی Yu-Gi-Oh و مجموعه فوتبال این شرکت یعنی عنوان Pro Evolution Soccer اشاره کرد. آخرین آمار فروش این شرکت ژاپنی نیز از رشد سود در پنجمین سال متوالی خبر می‌دهد که تا حد زیادی مدیون مجموعه PES و بازی‌های موبایل این شرکت است. البته کونامی هرگز بازی‌های کنسول را فراموش نکرده است. می‌توانید صحبت‌های رئیس این شرکت را در این رابطه را در ادامه مطالعه کنید:

باوجود این‌که پلتفرم‌های جدید در حال گسترش هستند، اما به عقیده‌ ما بازی‌های کنسولی با کیفیت بالا مهم‌ترین مورد به‌شمار می‌آیند که باید در نظر گرفته شوند. ما در بازی‌های کنسولی خود سعی می‌کنیم از ایده‌های نو و انواع تکنولوژی استفاده کنیم و همچنین از این موارد در پلتفرم‌های دیگر نیز استفاده خواهیم کرد. در تصمیم خود مصمم هستیم و به این راه و تلاش ادامه خواهیم داد. ما همچنین قصد داریم سهام خود را هم گسترش دهیم. علاوه‌بر مجموعه‌هایی مانند PES و Yu-Gi که برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شده‌اند، ما در آینده روی سایر آثار و آی‌پی‌هایی که شناخته شده هستند هم کار خواهیم کرد.

کونامی امسال ۵۰ ساله می‌شود و به همین دلیل رئیس بخش اروپایی این شرکت گفته است که همین عمر طولانی نشان‌دهنده توانایی آن‌ها در ورود به هر پلتفرمی از آرکید و کنسول گرفته تا موبایل است.

ادامه‌ی صحبت‌های رئیس این شرکت را در زیر مطالعه می‌کنید:

ساخت بازی‌ها و آی‌پی‌ها برای هر سن و سلیقه‌، یکی از اهداف و پایه‌های شرکت ما است و به همین دلیل است که موفق شده‌ایم با قدرت در بازار بازی‌های موبایل هم وارد شویم. همان‌طور که تکنولوژی کافی برای ساخت بازی‌های کنسول را دارا هستیم، می‌توانیم از این فناوری‌ها برای ساخت بازی‌های موبایل با کیفیت هم استفاده کنیم. در عین حال با توجه به تجارب بسیار زیادی که در آرکید، رایانه‌های شخصی و بازی‌های مبتنی بر مرورگر داریم، می‌توانیم انواع بازی‌ها را توسعه دهیم.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: