سم لیک: علاقه‌مندم Alan Wake 2 را بسازم

سم لیک: علاقه‌مندم Alan Wake 2 را بسازم

توسط افراسیاب در ۱ مرداد ۱۳۹۸ , ۱۴:۳۶

باتوجه به خرید حق نشر بازی آلن ویک توسط استودیو رمدی مدتی است که شایعه ساخت قسمت دوم آن داغ شده است، اکنون سم لیک رئیس استودیو رمدی به این موضوع واکنش نشان داد و گفت او دوست دارد که یک روز دنباله این بازی را بسازد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

سم لیک در جریان مصاحبه با IGN کمی درباره فرانچایز آلن ویک صحبت کرد و اظهار داشت که هنوز امیدوار است که یک روز رمدی به آنها اجازه دهد تا بالاخره بروند سراغ دنباله این عنوان که نسخه اول آن در سال ۲۰۱۰ ساخته شده است.

در صورتی که آلن ویک نتوانست در بازار انتظارات ناشران آن را برآورده سازد، اما این عنوان اکنون تبدیل به یکی از نمادهای کلاسیک تبدیل شده که با گذشت زمان ارزش خود را از دست نداده است.

لیک به صورت واضح و روشن گفت:

من می‌خوام که این بازی را بسازم.

وی ادامه می‌دهد:

اکنون زمان زیادی گذشته است. من فکر می‌کنم توقعات افزایش یافته است. اگر قرار باشد که اتفاق بیافتد، باید درست اتفاق بیوفتد. برای ساخت بازی‌های بزرگی مثل این به چیزهای بسیار زیادی نیاز است که فراهم شدن آنها بسیار دشوار است. اما من همچنان علاقه‌مند و امیدوارم که این اتفاق بیافتد.

چه رمدی برود سراغ Alan Wake 2 و چه نرود، این استودیو هم‌اکنون مشغول توسعه بازی Control است، عنوان موردانتظاری که تا یک ماه دیگر منتشر می‌شود. در صورتی که کنترل یک آی‌پی متفاوت است، اما DNA عناوین قبلی رمدی مانند آلن ویک و Quantum Break کاملا مشهود است.

اگر Alan Wake 2 ساخته شود، یه چند سالی باید منتظر خبرهای آن بمانیم. رمدی به‌صورت رسمی تایید کرده است که حق نشر آی‌پی آلن ویک را خریده اند و اکنون می‌توانند این بازی را برای پلتفرم‌های دیگر نیز منتشر کنند، و این از اهمیت این آی‌پی برای رمدی خبر می‌دهد. بنابراین احتمال ساخت Alan Wake 2 از هر زمان دیگری بیشتر شده است و به احتمال فراوان دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: