سرویس اکس‌باکس وان گلد

بازی‌های رایگان و ناامیدکننده‌ی سرویس اکس‌باکس گلد ماه می

توسط مهدی صبح در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۸:۲۸

مایکروسافت لیست عناوین جدیدی که به صورت رایگان در ماه می برای مشترکان سرویس اکس‌باکس وان گلد در دسترس خواهد بود را منتشر کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

امروز اولین روز از ماه می است و مایکروسافت عناوینی که به صورت رایگان در دسترس مشترکان سرویس گلد قرار خواهد گرفت را مشخص کرده است.

از اول می شروع می‌کنیم. اعضای اکس‌باکس لایو گلد در این روز قادر خواهند بود تا به عنوان Marooners دسترسی داشته باشند. این بازی برای یک ماه و تا ۳۱ می برای مشترکان رایگان خواهد بود. همچنین از دیگر عناوین اکس‌باکس وان که در ماه می موجود خواهد بود می‌توان به The Gold Club 2019 که شامل تور PGA نیز می‌شود، اشاره کرد. این بازی تا روز ۱۵ می برای دریافت رایگان در دسترس خواهد بود.

همچنین عناوینی از اکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس خواهند بود. اولین آن‌ها، عنوان Earth Defense Force: Insect Armageddon است که از اول می تا ۱۵ همین ماه برای دانلود رایگان در دسترس کاربران گلد خواهد بود. پس از آن از روز ۱۶ می بازی Comic Jumper ساخته‌ی استودیو Twisted Pixel’s موجود خواهد بود و مشترکان تا ۳۱ام زمان دارند تا بازی را تجربه کنند.

با این عناوین، باید گفت که این ماه، یک ماه پر از بازی‌های ضعیف است. به هر حال درست است که این بازی‌ها به صورت رایگان در دسترس‌ مشترکان قرار می‌گیرد اما نسبت به ماه‌های دیگر و عناوین سرویس پلی‌استیشن پلاس مناسب نیست. امیدواریم برای ماه بعد، ژوئن، عناوین جالب‌تر و جذاب‌تری در اختیار مشترکان سرویس گلد قرار بگیرد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: