اگر به‌خاطر پلی‌استیشن نبود، Spider-Man هم وجود نداشت

توسط مسعود محمودپور در ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۸:۳۰

اگر به‌خاطر حمایت بی‌نظیر سونی نبود، احتمالاً بازی Spider-Man هرگز ساخته نمی‌شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شاید اگر سونی تمام اختیارات ساخت Spider-Man را به استودیوی Insomniac Games نمی‌داد، این شرکت هم هیچوقت تصمیم به ساخت این بازی نمی‌گرفت. در واقع بعد از صحبت‌های کارگردان بازی می‌توان گفت که قطعاً بازی ساخته نمی‌شد.

«برایان اینتهار» (Bryan Intihar) در مصاحبه‌ای با کانال یوتوبی Kinda Funny Games، عنوان کرد که حمایت سونی در زمان ساخت بازی فوق‌العاده بود.

اگر به‌خاطر پلی‌استیشن و حمایت آن‌ها نبود، این بازی هم وجود نداشت. هر وقت می‌خواستم کاری انجام بدهم، مثلاً یک تغییر اساسی در بازی بدهم، به راحتی با آن موافقت می‌شد.

هیچوقت شکایتی نشنیدم. فقط به من می‌گفتند »کاری را که دوست داری انجام بده». سوالی که می‌شد این بود که «آیا این تغییر بازی را بهتر خواهد کرد؟» و من می‌گفتم «بله»؛ بعد آن می‌گفتند «پس مشکلی نیست» و این آخرین چیزی بود که من درباره‌ی آن می‌شنیدم. من همه‌چیز را مدیون پلی‌استیشن هستم.

باید به سونی آفرین گفت؛ چراکه Insomniac عنوانی را خلق کرده است که با استقبال فوق‌العاده‌ای از سوی منتقدان و کاربران رو‌به‌رو شده است.

کسانی که بازی را خریده‌اند به زودی می‌توانند محتوای دانلودی (DLC) «شهری که هیچ‌وقت نمی‌خوابد» (The City that Never Sleeps) را تجربه کنند. این محتوای دانلودی سه بخشی شامل دشمنان، مأموریت‌ها، شخصیت‌ها و لباس‌های جدید مرد عنکبوتی خواهند بود.

هر بار یک بخش از محتوای دانلودی منتشر خواهد شد. اولین آن‌ها The Heist نام دارد که اول آبان منتشر می‌شود. پس از آن و به فاصله‌های یک ماهه Chapters Turf Wars و Silver Lining منتشر خواهند شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: