لوت باکس‌ها از بازی Forza Motorsport 7 به‌طور کامل حذف خواهند شد

توسط سهیل حسینی در ۵ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۱۵

قطعا، یکی از مواردی که سازندگان از آن درس گرفته‌اند این هست که بازیکنان از لوت باکس‌ها خسته شده‌اند. این ناامیدی به‌طور فزاینده‌ای در سال گذشته قوت گرفت و تاثیرات آن امروز احساس می‌شود. حال، توسعه‌دهنده بازی Forza Motorsport 7 هم تصمیم گرفته تا لوت باکس‌ها را تا پایان سال به‌صورت کامل از عنوان مسابقه‌ای خود حذف کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این تاثیرات را می‌توان در بازی Forza Motorsport 7 نیز مشاهده کرد. استودیو «ترن ۱۰» اخیرا در یک به‌روزرسانی بر روی وب‌سایت خود درمورد آینده این عنوان گفته که بزرگ‌ترین خبر آن‌ها، حذف کامل سیستم لوت باکس تا پایان سال جاری است. علاوه بر این، آن‌ها اعلام کردند که این سیستم را در بازی Forza Horizon 4 نخواهیم دید.

پست منتشر شده در بلاگ استودیو «ترن ۱۰» به شرح زیر است:

یکی از مهم‎ترین مسائل مورد بحث در تیم، مربوط به لوب باکس‌ها بود. در حالی که ما هرگز از این لوت باکس‌ها در بازی Forza Motorsport 7 به اجبار استفاده نکردیم، با این حال حضورشان در بازی هنوز هم یک منبع جنجال‌برانگیز است. نظرات قریب به اتفاق به این موضوع اشاره دارند که این سیستم جایی در بازی ما ندارد. پس از بررسی دقیق، تصمیم گرفتیم تا لوت باکس‌ها را از Forza Motorsport 7 حذف کنیم و به همین ترتیب، این قابلیت حتی برای بازی Forza Horizon 4 نیز وجود نخواهد داشت.

در ادامه، ترن ۱۰ توضیح داد که با توجه به‌ این‌که لوت باکس‌ها بخشی از هسته بازی Forza Motorsport 7 است، حذف کردن آن‌ها تا اواخر زمستان طول خواهد کشید:

با توجه به پیچیدگی حذف لوت‌ باکس از بازی، در حالی که باید به بخش‌های Driver Gear، حالت‌ها و نشان‌ها نیز دسترسی داشته باشید، کمی مشکل است و ما انتظار داریم تا زمستان این فرایند به پایان برسد. از ابتدای این ماه، ما اقدام به حرکت به سمت این هدف کردیم؛ ابتدا بیش از ۱۰۰ خودروی انحصاری که قبلا قفل شده بودند را آزاد خواهیم کرد و در بخش دوم حذف کامل خودروهای از لوت باکس‌ها خواهد بود. برنامه فعلی هیچ تاثیری روی مسابقات نخواهد داشت و این فرآیند تا زمان حذف کامل لوت باکس‌ها ادامه دارد.

بازی Forza Motorsport 7 هم به جمع بازی‌هایی نظیر Battlefront II و Middle-earth: Shadow of War که لوت باکس را حذف کردند، پیوست. به‌نظر می‌رسد لوت باکس‌ها این روزها در حال از بین رفتن باشند و سازنده‌ها هم علاقه‌ای به استفاده از آن‌ها ندارند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: