LG تامین کننده پنل‌های OLED برای iPhone X Plus خواهد بود

توسط محمد کرماجانی در ۹ تیر ۱۳۹۷ , ۱۴:۴۰

شرکت اپل با سرمایه گذاری ۲.۷ میلیاردی در LG Display برای پنل‌های OLED مورد استفاده در آیفون‌های ۲۰۱۸ خبر ساز شده بود و حالا به نظر می‌رسد که قصد دارد خیلی زود از آنها بهره ببرد و در iPhone X Plus از پنل‌های ساخت LG استفاده کند. با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به گزارشات، اپل در تلاش است تا LG را به عنوان دومین تامین کننده پنل‌های OLED آیفون معرفی کند و با تولید ۲ تا ۴ میلیون دستگاه با این پنل‌ها کار را آغار خواهد کرد. اما در حقیقت ۴ میلیون دستگاه برای آیفون‌هایی که امسال عرضه می‌شوند بسیار ناچیز است. بنابراین LG تنها ۲۰% تولید پنل‌های OLED را برعهده خواهد داشت و تولید مابقی همچنان به عهده Samsung خواهد بود.

منابع اعلام کرده‌اند که LG Display خواهان سهم بیشتری است اما هنوز برای این کار آماده نیست. ظاهرا اما این شرکت قرار است پنل گران‌ترین مدل آیفون، یعنی مدل ۶.۵ اینچی iPhone X Plus را تولید کند. که باز هم iPhone X بعدی را برای Samsung کنار می‌گذارد.

البته در مقر اصلی اپل همچنان تردیدهایی وجود دارد که آیا می‌توان از LG به عنوان دومین تامین کننده این پنل‌ها استفاده کرد یا باید تمام تولید را مانند سال پیش به Samsung واگذار کنند. اما اگر ال‌جی بتواند مقدمات این کار را فراهم کند این امر به اپل اجازه می‌دهد در مذاکره با سامسونگ قیمت تمام شده پنل‌ها را کمتر کند و از اتکا به این غول کره‌ای نیز کم کند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: