عنوان RAGE 2 ممکن است به شکل خنده‌داری تایید شده باشد

توسط محمد کرماجانی در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۴:۳۰

با توجه به لیست پیش‌فروش یکی از خرده‌فروشی‌ها که دیروز منتشر شده بود و عنوان RAGE 2 را در خود داشت حالا حساب توییتر این عنوان بطور مشخصی تصمیم به واکنش گرفته و ممکن است به نوعی این دنباله را تایید کرده باشد. با دنیای بازی همراه باشید.

اگر اخبار دیروز را دنبال کرده باشید، خبری درباره خرده‌فروشی Walmart کانادا وجود دارد که لیستی از بازی‌های معرفی نشده را برای پیش‌فروش قرار داده است. عناوینی مانند Gears of War 5، Just Cause 4 و Splinter Cell. البته ساعاتی بعد این لیست از وب‌سایت آنها حذف شد. در همین رابطه بخوانید (فروشگاه Walmart کانادا در اقدامی بی‌سابقه بازی‌های زیادی از جمله Splinter Cell Borderlands 3 و Rage 2, Gears of War 5 را برای پیشفروش لیست کرد).

در میان این عناوین عنوان RAGE 2 حضور داشت که دنباله‌ای برای نسخه اول بازی است که در سال ۲۰۱۱ عرضه شد و یک شوتر اول‌شخص ساخته شده توسط id Software و Bethesda است. به‌جای اینکه Bethesda این موضوع را نادیده بگیرد و مستقیما به معرفی بازی در E3 بپردازد؛ این شرکت تصمیم گرفته همین حالا به این موضوع واکنش نشان دهد.

حساب این عنوان نیز اولین توییت خود را منتشر کرد که نوشته بود:

سلام Walmart Canad. اینم چندتا نکته!

در واقع این توییت همراه با یک عکس بود که نکاتی اشتباه را به شکلی خنده‌دار بیان می‌کرد. نکاتی مانند  نشان هنری اشتباه، فونت نامناسب و البته فقدان درجه‌بندی سنی برروی باکس‌آرت این عنوان. این عکس همچنین در حال حاضر به تصویر پروفایل اصلی حساب کاربری این بازی تبدیل شده است.

همچنین پس از آن «پیت هاینز» از «بتسدا» نیز طی یک توییت گفت:

بخاطر همینه که ما نمی‌تونیم چیزای عالی داشته باشیم.

در واقع این توییت‌ها یک شوخی جذاب با شایعه معرفی عنوان RAGE 2 بوده‌اند و نشان می‌دهد که شرکت «بتسدا» روحیه بامزه‌ای برای این چنین مواقعی دارد.

اگر id Software در حال کار برروی عنوان RAGE 2 باشد پس خبری نیز از نسخه دوم DOOM نخواهد بود با توجه به نشانه‌هایی که «پیت هاینز» در ماه پیش به DualShockers داده بود. مگر اینکه سازنده دیگری برروی این عنوان کار می‌کند و id Software در حال کار برروی همان عنوان DOOM 2 است.

به هر حال چه عنوان RAGE 2 تایید شده باشد و چه نشده باشد، این نوع رفتار از یک ناشر و سازنده جالب و سرگرم کننده است. منتظر E3 بمانید و ببینید که «بتسدا» چه عناوینی برای سورپرایز شما دارد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: