بسته‌الحاقی Half-Life برای بازی Final Fantasy XV: Windows Edition رایگان شد

توسط میلاد شجری در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۰:۰۸

بازی Final Fantasy XV: Windows Edition حالا به تمام کاربران این امکان را می‌دهد که با دریافت رایگان بسته‌الحاقی Half-Life به شخصیت گوردن فریمن تبدیل شوند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در جدیدترین اخبار بازی، اعلام کرد که بسته‌الحاقی Half-Life بازی Final Fantasy XV: Windows Edition از امروز برای تمامی کاربران نسخه‌ رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس و قابل دانلود است. پیش از این، این بسته‌الحاقی هم‌زمان با عرضه شدن نسخه پی‌سی در اوایل سال جاری میلادی، برای مدتی محدود بصورت غیررایگان در دسترس طرفداران قرار گرفت اما حالا لباس Gordon Freeman HEV به دنبال تقاضای بسیار زیاد طرفداران، برای تمامی کاربران رایگان است.

لباس نام برده شده در هر دو بخش کمپین تک نفره بازی و همچنین بسته گسترش‌دهنده چندنفره Comrades بازی Final Fantasy XV: Windows Edition در دسترس است. لازم به ذکر است که در کنار لباس نمادین HEV سری بازی‌های هاف‌ لایف، بسته‌الحاقی Half-Life شامل عینک و دیلم شخصیت گوردن نیز می‌شود.

بازی Final Fantasy XV: Windows Edition در اوایل سال جاری میلادی برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت، در حالی که نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در سال گذشته میلادی منتشر شد. لازم به بیان است که نسخه Pocket Edition بازی نیز برای پلتفرم‌های IOS و اندروید منتشر شده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: