بروزرسانی جدید بازی Far Cry 5 برای پی‌سی منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۲

شرکت یوبی‌سافت بروزرسانی جدیدی برای بازی Far Cry 5 روی رایانه‌های شخصی منتشر کرده است که به برطرف کردن مشکلات مربوط به بخش Co-op و حالت‌های Arcade بازی می‌پردازد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Far Cry 5 هفته گذشته در دسترس تمام بازیکنان جهان قرار گرفت و مثل تمامی عناوین قبلی شرکت یوبی‌سافت، این عنوان نیز خالی از باگ نیست و شرکت ناشر قصد دارد تا با انتشار بروزرسانی‌های مختلف به برطرف کردن تعدادی از آن‌ها بپردازد. طبق جدیدترین اخبار بازی، این شرکت بروزرسانی جدیدی برای نسخه رایانه‌های شخصی بازی فار کرای ۵ منتشر کرده است که تعدادی از باگ‌ها و مشکلات شناخته شده را برطرف می‌کند.

مهم‌تر از همه، این بروزرسانی به برطرف کردن برخی مشکلات و همچنین بهبود برخی قابلیت‌های حالت Co-op بازی Far Cry 5 می‌پردازد نظیر؛ مشکلات مربوط به اتصال، ارتباطلات صوتی و حتی باگ مربوط به Hurk که باعث می‌شد تعدادی از بازیکنان مشخص را منفجر کند. به علاوه، این بروزرسانی تعدادی از مشکلات مربوط به حالت Far Cry Arcade که در واقع حالت چندنفره و ادیتور نقشه بازی بشمار می‌رود را نیز برطرف کرده است. بازیکنان حالا می‌توانند نقشه‌ها را سریعتر دانلود کرده و سریعتر با دیگران وارد مسابقه شوند. بازیکنان هم‌اکنون می‌توانند بروزرسانی Title Update 4 روی پلتفرم رایانه‌های شخصی خود دریافت کنند، در حالی که بازیکنان کنسول باید تا امشب صبر کنند.

داستان بازی Far Cry 5 در یک شهر خیالی به نام Hope County از ایالت مونتانا روایت می‌شود و بازیکنان در آن به کمک گروهی دیگر و در قالب گروه مقاوت به مقابله با فرقه «دروازه بهشت» (Eden’s Gate) به رهبری فردی دیوانه به نام «جوسف سید» (Joseph Seed) خواهند پرداخت. عنوان Far Cry 5 توسط استودیو یوبی‌سافت مونترال توسعه یافته و هم‌اکنون با قیمت ۶۰ دلار در دسترس می‌باشد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: