تماشا کنید: تریلر پیش‌خرید و نسخه دیجیتال دیلاکس بازی Far Cry 5

توسط میلاد شجری در ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

شرکت یوبی‌سافت دقایقی پیش دو تریلر جدید از بازی Far Cry 5 منتشر کرد که به معرفی هدایای پیش خرید و محتویات نسخه دیجیتال دیلاکس بازی می‌پردازند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ازی Far Cry 5 یکی از بازی‌های موردانتظار امسال بشمار می‌رود که در فروردین ماه سال ۹۷ عرضه خواهد شد. داستان این بازی در شهر خیالی Hope County ایالت مونتانا روایت می‌شود و بازیکنان در آن به کمک گروهی دیگر و در قالب گروه مقاوت به مقابله با فرقه «دروازه بهشت» (Eden’s Gate) به رهبری فردی دیوانه به نام «جوسف سید» (Joseph Seed) خواهند پرداخت. حال شرکت یوبی‌سافت در جدیدترین اخبار بازی، دو تریلر جدید از بازی Far Cry 5 منتشر کرد که به معرفی هدایای پیش خرید و محتویات نسخه دیجیتال دیلاکس بازی می‌پردازند

نسخه Deluxe Edition بازی Far Cry 5 شامل بسته‌های Big Game Hunter Pack, Ace Pilot Pack ,Chaos Pack +، یک اسلحه به نام AR-C و یک بسته برای محتوی لوازم منفجره بهمراه یک اسلحه Magnum Handgun ۴۴ با یک پوسته ویژه می‌شود. محتویات فیزیکی این نسخه نیز شامل یک نقشه از محلی که بازی در آن در جریان دارد بهمراه دیسک موسیقی‌های متن آن می‌شود. این بسته ۶۹.۹۹ یورو قیمت گذاری شده است. در ادامه تریلر این نسخه را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

لازم به ذکر است که بازیکنان در صورت پیش‌خرید بازی فار کرای ۵ نیز به بسته The Doomsday Prepper Pack دسترسی پیدا خواهند کرد که شامل یک اسلحه، ون و لباس با پوسته ویژه می‌شود. در ادامه تریلر هدایای پیش‌خرید بازی را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

عنوان Far Cry 5 توسط استودیو یوبی‌سافت مونترال توسعه یافته و در تاریخ هفتم فروردین‌ماه ۹۶ (بیست‌و‌هفتم مارس ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: